Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ay resmen herkesin kız gibi sanki nişan ayının anneleri benim bir kızım var artık bakalım bu da kız mı olacak sanki hep kız bu ay erkek hissediyorum ben ama böyle burada kız duya duya kıza döndüm sankihayırlısı tabiki Allahım hepsi sağ Salim gelsin yavrularımızın inşallah tabiki bir kızım var bir oğlum olsun isterim insanoğlu sadece istek tabiki sağlıklaaaa ama kız olursa da çok mutlu olurum tabiki kızıma ileride hep iki bacı destek olurlar birbirlerine

Benim daha 11+4 ay çok merak ediyorum cinsiyeti ama doktora 13 de gitmeyi düşünüyorum görür belki diye . Kızlar şu bıçak ve makas kotuyorlar ya yastık altına onu yaptınız mı saçma gerçi tamamen hurafe de işte eğlencesine yaptım kız çıktı

Tansiyonum benim de düşüyor. Besinsiz kalıyorum bazen, ondan oldugunu dusunuyorum. Ozellikle susuz kalmak bir de :/
Başım dönmüyor ama onu yaşamadım hiç.

Merhaba güzel anneler 36 yaşındayım 11 hafta 4 günlük hamileyim yarın doktor kontrolüm var ama çok korkuyorum düşündükçe kalbim hızlı hızlı atıyor hiçbir belirti yasamiyorum bu beni korkutuyor geçen yıl 12 haftalık kontrolüne gittiğimde bebeğimin 8 haftalikken kalbinin durduğunu öğrendim çok zordu o zaman da hiçbir hissetmiyordum gayet saglikliydim ve yine öyle hiçbir şey hissetmemek normal mi ne kusma ne bulantı ne halsizlik ne kasığımda ağrı sızı hareket ya hiçbir şey yok çok korkuyorum yarın ultrason ekranında bebeğimi sağlıklı şekilde görmek istiyorum ne olur Rabbim nasip etsin

Kızlar ben pek giremiyorum buralara ama gözüme çarpan yorumlar şu şekilde; cinsiyetler öğrenilmiş, fetal DNA sonuçları gelmiş, yeni tabloya isim yazdıranlar vs. Umarım hepinizin gönlüne göre verir Allah'ım. Güzel haberler alanlara hayırlı olsun. Bekleyenleri sevindirsin Allah'ım. Ben sabahtan beri bu Eskişehir Osmangazi tıp fakültesini arıyorum randevu almak için ama hala açmadılar, açıyorlar genetiğe bağlıyolar onlar açmıyor. En son ihtimal özel bir labaratuvarda yaptıracağım. Ankara'dayım genoksla ilgili pek iç açıcı şeyler okumadım intergeni aradım fiyat vermediler. Yaptırıp memnun olduğunuz bir yer var mı?

Kızlar cips yasak ya,ben şu nohutla cipslerden yedim katkısız,sıkıntı olmaz demi siz yiyor musunuz
Ay ben de hep sağlıksız şeyler yemek istiyorum çiğköfte için ölüyorum resmen. Bir şey olmaz da fazla kaçırmamak lazım işte

ben geçen hafta Osmangazide verdim testi. Randevu almıyorsunuz. Salı perşembe veya cuma 2de burda olun dediler 2.30da doktor geliyor önce doktorla görüşüyorsunuz sonra bir tüp kan veriyorsunuz bir ay içinde çıkar dediler

Yaaaa ama ben geçen ay aradığımda 11. Hafta gibi tekrar arayın randevu alın demişlerdi. Ankara'dan geleceğimi söylemiştim acaba o yüzden mi öyle dediler ki? Şimdi gidip orda kan veremeden dönmek de istemem kalabalık mıydı siz gittiğinizde

Genelde 12. Haftadan sonra yapıyoruz dediler gelmeden kan sulandırıcı kullanıyorsanız içmeyin dediler bana sadece. Toplam 15 kişiydik 2de gittik 4 gibi çıktık. Çarşamba günü eğitim sebebi ile çalışmıyorlar. Pazartesi de sabah gelebilirsiniz dediler

Peki teşekkür ederim 15 kişi için Dr görüşmesi ayrı ayrı oldu galiba. Zaten bir tek kan vereceğim ilaç kullanmıyorum. Burdaki laboratuvarlarla görüştüm 13 bin civarı diyorlar.

Peki teşekkür ederim 15 kişi için Dr görüşmesi ayrı ayrı oldu galiba. Zaten bir tek kan vereceğim ilaç kullanmıyorum. Burdaki laboratuvarlarla görüştüm 13 bin civarı diyorlar.
Rica ederim ne demek inşallah sıkıntısız gelip gidersiniz Temel tıp bilimlerine gidiyorsunuz iki kat aşağıda genetik bölümünün önünde sıra alıyorsunuz içeride bir doçent doktor var onunla bireysel görüşüyorsunuz sıra hızlı ilerliyor zaten sizi kan vermeye yönlendiriyor sonrasında kanı laboratuvara teslim ediyorsunuz bu kadar orda da ayrıntılı bilgi veriyorlar zaten

Teşekkür ederim cevabınız ve dilekleriniz için inşallah Allah'ım hepimize iyi haberler almayı nasip eder

ben de daha yaptırmadım ama bir de panaroma mı ne varmış hiçbir iletişim bilgisi bulamadım. sizin bilginiz var mı?

ben de daha yaptırmadım ama bir de panaroma mı ne varmış hiçbir iletişim bilgisi bulamadım. sizin bilginiz var mı?
Yok maalesef bugün bir genoksu aradım bir de intergeni aradım. Genoks 70 anomaliye intergen de 140 tanesine bakıyormuş. Ama Osmangaziyr gitmeye karar verdim randevuya gerek yokmuş ulaşamayınca bu firmaları aradım.

Yok maalesef bugün bir genoksu aradım bir de intergeni aradım. Genoks 70 anomaliye intergen de 140 tanesine bakıyormuş. Ama Osmangaziyr gitmeye karar verdim randevuya gerek yokmuş ulaşamayınca bu firmaları aradım.
Mygen - genplusta yaptırdım ben, 9. Günde çıktı sonuçlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…