Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

K
kullandığımız ilaçlar dan fitillerden falan oluyor maalesef

Su az tüketiyor olabilir misiniz? Belki de vitaminler kötü kokmasını sağlıyordur. Benim idrarım çok yoğun ve koyu renkte su içemedigimden sebebini bildiğimden çok takılmıyorum

K

kullandığımız ilaçlar dan fitillerden falan oluyor maalesef

Su az tüketiyor olabilir misiniz? Belki de vitaminler kötü kokmasını sağlıyordur. Benim idrarım çok yoğun ve koyu renkte su içemedigimden sebebini bildiğimden çok takılmıyorum
Bi düşündüm de az su içtim dünden beri. Ne bileyim farklı birşey olmasında tedirgin oldum.
Dün bu arada ikili test için kan verdim. KUsg de doktorum cinsiyet için yorum yapmadı özellikle. Benim hissiyatımı sordu ama hayırlısıyla sağlıkla kolaylıkla gelsin de başımızın üzerinde yeri var yavrumun.
Evde bir buçuk aydan sonra ilk defa yemek yaptım. Fırında tavuk ve ben tavuğu yiyemiyorum
.Kan ilacına başlattı ek olarak henüz eczaneden onu da alamadım. B vitaminim çok düşük unutmadıkça sprey olarak kullanmaya çalışıyorum .

Dünden beri 8-9 defa kustum; midemde hiç bişi tutamadım. Öyle olunca serum yemeye geliyorum. 5 kilo verdim. Tansiyonum çok düşüyor vitaminsiz kalınca da o yüzden geliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…