Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hamilelik nasıl gidiyor
Kaç haftalık oldunuz
Tarama testi veya fetal dna yaptırdınız mı
En meral ettiğim göbüşler çıktı mı çok merak ediyorum nasıl birşey olacak göbüşlü halim
Fetal yaptirdim yeni sonuclandi temiz. 12 hafta bitti benim altta gobek çıktı valla artik. sanki gazim varmis gibi duruyo gerci siz kactasiniz

Fetal yaptirdim yeni sonuclandi temiz. 12 hafta bitti benim altta gobek çıktı valla artik. sanki gazim varmis gibi duruyo gerci siz kactasiniz
Maşallah ne güzel bende pazartesi günü yaptıracağım inşallah.
12+3 teyiz hafif alt karnım çıktı dediğiniz gibi gaz varmış gibi.
Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
Cinsiyet tahmininde bulundu mu doktorunuz henüz erken gerçi belki göstermeyedebilir.
11 haftalıkken gittim göstermedi

Kızlar cips yasak ya,ben şu nohutla cipslerden yedim katkısız,sıkıntı olmaz demi siz yiyor musunuz

İlkay hanımla ilgili çok pozitif yorum aldım çevremden de ama medicana da Doğumla ilgili aynı şeyi söylemiyorlar maalesef. Ordansa Çınarlı için daha iyi diyorlar anestezisi, hemşiresi vs kararsız kaldım

Fetalde belli oldu benim cinsiyet, kiz bugun ultrasonda p*pisi yok falan dedi ama bildigi icin bu kadar emin konustu bence o da bi sonrakinde gosterir bence sizin de siz de saglikla kucaginiza alirsiniz insallah

İlkay hanımla ilgili çok pozitif yorum aldım çevremden de ama medicana da Doğumla ilgili aynı şeyi söylemiyorlar maalesef. Ordansa Çınarlı için daha iyi diyorlar anestezisi, hemşiresi vs kararsız kaldım
Benim bi kaç arkadaşım doğum yaptı Medicana da çevrem memnun ama bilemiyorum

Kızlar selamlar, ben 9 haftalığım bebeğim mayısta doğacak görünüyor. Size sorum var acaba 2 li test dışında hangi testler var ve istanbulda ücretleri ne acaba? Aranızda yusıf olgaça giden var mı?

Kızlar selamlar, ben 9 haftalığım bebeğim mayısta doğacak görünüyor. Size sorum var acaba 2 li test dışında hangi testler var ve istanbulda ücretleri ne acaba? Aranızda yusıf olgaça giden var mı?
Ben Anadolu yakasındayım ama doğal doğum araştırdığım için kendisini merak ediyorum. Tecrübeniz ya da duyumlarınız olursa paylaşırsanız çok memnun olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…