Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar fikir olsun diye yazıyorum ben çoğu yaz meyvesini biraz biraz alıp buzluğa attım eğer kışın canım çekerse diye. Tabi ki mevsimi gibi olmaz ama aşerme anında çok işe yarar diye düşünüyorum. Bazı meyveleri kışın bulması imkansız oluyor sizler de şuan bulması biraz daha kolayken yapabilirsiniz diye yazmak istedim

Bende de ilk haftalardan beri aynı durum var. Okulda merdiven in çık sürekli nefes nefeseyim.

Beni de eklemiyor bu kadın ya
Ne kadar nezaketsiz, ne kadar kaba, ne kadar anlayışsızsınız...
Beni etiketlemeyip ortaya bu kadar seviyesiz konuştuğunuz için sizi kınıyorum.

Burada güzel paylaşımlar yapıp birbirimize destek vermek için bulunuyoruz.
Siz nasıl hamileyseniz, ben de hamileyim, ne kadar hassassanız ben de hassasım.
Haftalarca grupta yönetici arandı, siz nasıl yoğunum diye şikayet ediyorsanız benim de yoğunluğum olmasına rağmen destek olmak için kabul ettim.
Grubun aurasını bozacaksanız lütfen rica ediyorum yazmayın.
Ne benim, ne de başka bir arkadaşımın mesaili işi değil grup, birbirimize destek olmaya çalıştığımız bir platform.
Sizi nezakete davet ediyorum.

Canım Hamişler,

Rica etsem bana mesaj atabilir misiniz bilgileriniz güncelleneceğinde?
O zaman daha kolay ilerleyebilirim, atlayabiliyorum bazen yoğun çalışıyorum söylemiştim.

Cinsiyetleri öğrenenleri tebrik ediyorum, kocaman öpüyorum.
Benim gibi heyecanla bekleyenlerin de Allah istediklerini nasip etsin diyorum :)

Sat 20.07.24
Beni de ekler misiniz ?
Kese 3+4
Kalp atışı 6+1
Yaş 26
Nevşehir
İlk gebelik
Başlangıç Kilo 69
Tahmini cinsiyet erkek
Rica etsem güncelleme olduğunda ya da listeye eklenmek isteyen olduğunda etiket ya da mesaj atabilir misiniz?
elimden geleni yapıyorum ancak bazen yetişmek mümkün olmuyor, kırılmayın lütfen.

Evet merdiven hele mahvediyor. Ben de isim geregi sürekli konusma halindeyim bazen nefesim yetmiyor resmen
Dün öğle arasında biraz yürüyeyim dedim, yokuş aşağı inerken sorun yoktu ama yokuş yukarı çıkarken kalbim küt küt attı ve evet nefesim yetmedi sizin gibi. 3 ayda böyleysek 8-9 u düşünemiyorum. Neyse ki kışa geliyor hava serin olacak, yaz hamişlerinin durumu daha zor.

Benimde fetal dna testin sonuclarım cıktı dün doktorum aradı hiç bir sıkıntı olmadıgını söyledi ama cinsiyeti sormadım telefonla ögrenmek istemedim doktora gidince eşimle beraber ögrenmek istedim 12+4 erkek diye tahmin de bulundular ama net birsey demediler bakalım saglıklı bir sekilde bebeklerimizi kucagımıza almaya nasip etsin

Ben de kışın bowl filan yapacağım zaman filede satılan dondurulmuş böğürtlen-yabanmersini gibi ürünleri tercih ediyorum oraya da bakabilirsiniz ben memnun kaldım

Cizi22 2 gündür aklımdaydın yazmıyorsun merak etmiştim insanın bir süre sonra gözü arıyor farkında olmadan bir bağ kuruyoruz birbirimizle

Canım bunu bende yaptım bazı meyveleri canım çekerek aldım çok yiyince yemekten sıkıldım dedim bari buzluğa atayım kışın canım yine çekerse yerim

Geçen gün aynısını düsündüm. Yaz hamileligi gerçekten cok zor olsa gerek, Allah yardımcıları olsun. Ben dustan cıktıgımda da buharla vs cok fena oluyorum bir süre kalbim de yüksek atıyor nefesim kesiliyor

Cizi22 2 gündür aklımdaydın yazmıyorsun merak etmiştim insanın bir süre sonra gözü arıyor farkında olmadan bir bağ kuruyoruz birbirimizle
Haklısın canım, bulantım çok giremedim hep uyudum, çok kusuyorum ben maalesef. İlaç alerjim olduğu için o bulantı önleyici hapı da kullanamıyorum
İyiyim merak etme, çok teşekkür ederim.
Hep beraber iyi olalım

Fetal dna testini genoksta yaptırmayı düşünüyoruz. Olumsuz bir tecrübesi olan yok değil mi? Güvenilir bir laboratuvar gibi görünüyor.

Fetal dna testini genoksta yaptırmayı düşünüyoruz. Olumsuz bir tecrübesi olan yok değil mi? Güvenilir bir laboratuvar gibi görünüyor.
Ben daha önce sma taşıyıcılık testi yaptırmıştım oraya. Bence iyi firma ama fetal dna için doktorum ısrarla intergen i tavsiye etti test kapsamları daha geniş diye.

Tahmin edebiliyorum bu arada aynı haftadayız seninle inşallah hepimizin sıkıntıları en kısa sürede geçer ve toparlanırız. Beni de en çok zorlayan baş ağrısı inanılmaz bir baş ağrısı.

Ben daha önce sma taşıyıcılık testi yaptırmıştım oraya. Bence iyi firma ama fetal dna için doktorum ısrarla intergen i tavsiye etti test kapsamları daha geniş diye.

Acıbadem de tetkikleri genoksta yaptırıyormuş. Bu da güven verdi.
İntergeni de duymuştum. Araştırayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…