Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

bayramda doğurmam diyorsun
Al bir de buradan yak... Ne alakaymış yani 23 2 kromozom var, testin adı *fetal DNA yani DNA lar arası oluşum ilişkileri, daha xy mi xx mi bilmeden sonuc nasıl vakıf olmuş lar!!! Mantık dışı cidden ya... Sinirim bozuldu, sizin adınıza.... En azından düşük risk yazıo

Sanirim bunu bana yazmissiniz aynen ben de buna sasirdim ama doktor görebiliyormus biz goremiyormusuz o söyledi. sanirim yurt disi firmasi oldugundan böyle bi uygulamari varmis

Bakıcı Rusça ve Ingilizce konuşuyordu; biz de bakıcı ile ingilizce konuştuk…Bakıcısı rusça harfleri şarkıları falan ve basic kelimeleri falan öğretti.

Beni de eklemiyor bu kadın ya
Üslubunuz çok kötü geldi ve gidip yazmış mısınız diye baktım ve yanlış kişiyi etiketlemişsiniz zaten uzun bir süre konu başlığı ile kimse ilgilenmedi en son konu başlığına Cizi22 sahip çıktı. O da sırf artık konu aktif olsun diye. Hem etiketlemeyip konu altındaki yazılarla ilgilenmeyip hem de beni de eklemiyor bu kadın ya yazmanız çok garip. Uzun bir süre konuyu devralacak kişi arandı keşke siz alsaydınız belki herkesi eklerdiniz

Aaa sizin kaç haftalık? Erken duyuluyormuymuş öyle?? Ben ilk gebeliğimde 18.haftada almıştım ondan ama duyulabiliyorsa alayım simdiden

Ay inşallah canım; ilk gebeliğimde 4-8. aylar kaymak gibi rahat geçmişti benim inşallah öyle olur

Önemli olan eklenmek mi bence değil sohbet muhabbet ediyoruz güzel birbirimizi dinliyoruz olumlu olumsuz şeylerimizi karşılaştırıyoruz listeye eklenilir elbet ayrıca bi kaç gündür pek aktif değil zaten konu sahibi belli ki bir rahatsızlığı var hepimiz hamileyiz elbet iyi kötü günümüz oluyor kendisi aktif olduğu zaman mesajları tek tek okuyup ekliyor

Yanlış kişiyi değil gruba eklenmiyorum diye isyan eden birine yazdım. 2 kere daha önce bilgilerimi yazdım. Süreci bilmiyorum her mesajı okuyacak ya da grubu yönetecek kadar zamanım yok. Yöneticimizin zamanı var ki kabul etmiş. Sadece dert yakınan birine aynı dertten olduğumu söyledim o tarzda yazınca cevap gelmedi bak bu tarzda yazınca geldi

Haklısınız önemli olan sohbet muhabbet. Burda birbirimizden bilgi alıp süreci beraber geçiriyoruz çok değerli ve güzel bir durum aslında kalp kırmaya gerek yok ama bir başkası için de olsa bu kadın denmesi beni fazla rahatsız etti sonuçta kimsenin asli görevi değil beraberlik olsun diye yapılan gönüllü bir şey daha anlayışlı olmak lazım diye düşünüyorum

Bakıcı Rusça ve Ingilizce konuşuyordu; biz de bakıcı ile ingilizce konuştuk…Bakıcısı rusça harfleri şarkıları falan ve basic kelimeleri falan öğretti.
Arkadaşımın da yabancı dadısı vardı İngilizce konuşuyordu şimdi çocuğun ana dili İngilizce oldu. Ama iki dili aynı anda öğrenince konuşmaya geç başlıyorlar

Aynı fikirdeyim

Kadın dedim diye mi üslubum kötü geldi ne demeliydim bayan mı

Şu an çok heveslendim. Baktım şimdi çok uygun çok da tatlış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…