Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben Oyshodan flare paça olan pantolondan siyah ve bej aldım; tayt gibi durmasını istemedim işe gittiğim için; gelince fotosunu atarım. Beli lastikli pantalonlar da aldım kendime koton’dan; bir de uzun penye elbiseler aldım zara’dan; esnek kumaşlı olanlardan.

Eklentiler

• IMG_7288.jpeg
    51,2 KB · Görüntüleme: 29
Canım çiğ köfte çekiyor, doktora da sormadım ama zaten etsiz yapıyorlar yesem bişi olur mu sizce? Bir yandan midem bulanıyor bir yandan böyle çiğ köfte ile milkshake falan içmek istiyorum
Valla ben yiyorum arada. Doktorumda güvendiğiniz markaysa ve etsizse yiyebileceğimi söyledi bence arada bir yemenin zararı olmaz

Valla ben yiyorum arada. Doktorumda güvendiğiniz markaysa ve etsizse yiyebileceğimi söyledi bence arada bir yemenin zararı olmaz
Canım ben şimdi söyledim :) Artık dayanamadım, çok çekti canım Etki yapmak yasak zaten; her yerde etsiz, bişi olmaz ha mercimek köftesi ha bu..

Bundan beezuus da memnun oldugunu söylemişti, bende geçen sezonki var fakat göbeğime biraz sert geliyor, sporda dümmdüz göbeği sabitliyordu ama tabi bu seneki değişmiş olabilir belki göbeği daha rahattır. Ben de oyshodan modal pantolon ve hamile pantolonu aldım. Göbek kısmı çook büyük şimdilerde katlayarak giymeyi planlıyorum ama öyle ki son aylara kadar rahat ettirir. Tavsiye ederim

İşte bendekinin belinde böyle plastiğimsi sert bir yüzey var göbeği 0lamak için, geçen sezon almıştım, şimdi bebişi sıkıştırmayayayım diye oyshodan sadece hamile pantolonu ve çok geniş modal eşofmanlara baktım.

Eklentiler

• IMG_9925.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 19
Harika bilgiler ellerine sağlık kuzum, yarın iş yerinde bilgisayarı açıkça toparlarım eklerim en başa

Evet bakıyorum genelde tayt türü şeyler dar paça olmasa dahi. Koton'a da bakayım o zaman ben. S sushimushi belinin sıkabileceğini söylemiş. Siparişleriniz gelince nasıl olduklarını paylaşabilirseniz çok mutlu olurum

Sizin aldıklarınızı hatırlıyorum, paylaşmıştınız. Yumuşak dokulu pantolon olarak geçen sizce uzunca zaman giyilebilir mi? Bir de kışa uygun mu sizce? Hamile pantolonlarını daha az tutup doğumdan sonra da gidebileceğim şeyler almak daha mantıklı.

Benim de bugün 11+6 ve öğleden sonraları karnım cook sisiyor sabah iyi olan pantolonlar bile sıkıyor. Ben bugün zara ve mangodan beli lastikli 5-6 tane pantolon aldım. Lastikli olunca cok daha rahat oluyor bence cünkü düğmeliler beni cok sıkıyor bir de ne zamana kadar giyilebilir onlar kestirmek daha zor, lastikli olunca genisleye genisleye giyilir. Onlineda az görüyordum ama mağazada daha cok secenek buldum, kimisinin de kuması kalın o nedenle kısın rahat giyeriz. Bir de daha soğuk havalarda giymelik uzun triko elbise aldım 2 tane, onlar da zaten oversize bence normal beden bile alsanız iyi olur, ben xs-s giyiyorum s aldım elbiseleri. Pantolonları genis kalıpsa yine s aldım cok genisleme alanı var gibiyse, görece daha dar gibiyse de m aldım, insallah ocak ayını falan atlatırım bunlarla.
O bahsettiginiz aparatlara ben de bakıyordum ama yorumlar hep kötüydü, siz de öyle diyorsanız almıyım hic madem

Ara ara benim de şişkinliğim artıyor. Ben hamileliğimi duyduğumdan beri bıraktım pantolon giymeyi likrasız pantolonlar hep sıkıyordu çünkü. Muhtemelen normalde de öyleydi de bebiş olmayınca ciddiye almıyordum
Kış için triko elbiselerim var yine bakarım ilerledikçe. Ama bu mevsim geçişlerinde pantolon zorunlu oluyor benim için. Havalar da birden soğuyacak. Bir mango zara ziyareti yapma zamanım geldi o zaman benim de. Gerçekten görmeden bir şey de anlaşılmıyor, hangi bedeni olur, nasıl olur.
Aparatlardan çok memnun olanlar da vardı yorumlarda ama ben hiç beğenmedim. Şişkinlik gibi bir şey oluyor önde, rahat da değil.

daha önce modal esofmanlarla alakalı bir iade yaptıgımı ancak tiftik tiftik oldugu icin iade ettigimi söylemistim. Bu pantolonu mevsim gecis zamanı yani su aralar giyecek belimi sıkmayacak bir seyim olmadıgı icin mecburen aldım. Cok rahat. Ancak henuz yıkamadım, 2-3 defa giydim. Tam su an cektigim bi fotografi birakiyorum, yapısı da kış için uygun değil ince fakat yumuş yumuş oldugundan su aralar tercih ediyorum.

Eklentiler

• IMG_9926.jpeg
    182 KB · Görüntüleme: 10
Aynı anda hem esimle konusup hem buraya yazı yazmamalıyım cok devrik olmus kusra bakmayın

Yaa estağfurullah hiç sorun değil ben o kadar halsiz yorgunum ki mesaj yazarken dahi, dilbilgisi hak getire şu ara
O yorumunuzu hatırlamıyorum ama tiftik tiftik olma sorunu trendyoldaki yorumlarda da vardı. Çok kötü olmuş. Ucuz da değil ki, yazık gerçekten. Ama rahat bir şeyler giymeye de çok ihtiyacım var. Mağazada her ürünün olacağını bilsem tek tek bakmaya gideceğim ama internetteki kadar ürün olmayacak gibi geliyor.

Oyshodan ben şu tayti aldim 60 kiloyum 11+3 teyim su an. M beden bana cok bol oldu s bedenini siparis ettim, kumasi yumuşacık beli de rahat. Uzerine bi kac tane bol gomlek aldim. Bir iki de elbise aldim resimdeki gibi

Eklentiler

• 1000028847.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 5
  • 1000028849.jpg
    65,2 KB · Görüntüleme: 5
Kısaca özet: cok rahat, göbüsüm cok rahat etti giyecek rahat bir seyim yoktu, cok yumus yumus ancak simdiden yikamadan tiftiklendi, kıs icin uygun degil ince, kısa ömürlü. Ara mevsimde giyilip atilacak

Oyshodan ben şu tayti aldim 60 kiloyum 11+3 teyim su an. M beden bana cok bol oldu s bedenini siparis ettim, kumasi yumuşacık beli de rahat. Uzerine bi kac tane bol gomlek aldim. Bir iki de elbise aldim resimdeki gibi

Evet kendi bedeninizi alın diyorlar genelde ama ileride çok kilo alma ihtimali de var iştebu tarz bir şey günlükte şart zaten. Elbiseler çok tatlış oluyor

Kısaca özet: cok rahat, göbüsüm cok rahat etti giyecek rahat bir seyim yoktu, cok yumus yumus ancak simdiden yikamadan tiftiklendi, kıs icin uygun degil ince, kısa ömürlü. Ara mevsimde giyilip atilacak
Çok net anladım göbüşler ve bebişler rahat etsin tek dileğim o mevsim geçişi için bir bakacağım ben. Havalar çok dengesiz şu an yanıyorum mesela. Warm, triko vs ürünlere hiç girişmeyeceğim şimdilik. Teşekkür ediyorum deneyiminizi paylaştığınız için

Bizim haftamız aynı. Benim de oldu birkaç gün önce iki gün üst üste. Doktora gittim. Bir şey yok çok şükür . Kendini fazla yorma diyor.
Aynı haftadamıyız ne güzel teşekkür ederim bilgi için. 2 gündür olabildiğince uzanıp dinlendim bugün sabah kalktığımda geçmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…