Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Akıntın nasıl oldu. Kaç haftalık gebesin. Bende de bu aralar su gibi akıntı çok. Enfeksiyon mu normal mi amniyon sıvısı mı acaba? Yaşayan var mı. Bugün cumartesi mecbur pazartesiyi bekleyeceğim doktora gitmek için.

Evet, insallah. İnsana yalnız olmadıgını bilmek iyi hissettiriyor
Ben de bebisi en son 9.haftada gördüm, 3 hafta geçti ve doktor kontrolüme daha 1 hafta var onun da biraz getirdiği ekstra duygusallık var ama gececek insallah

Az kalmış görmenize bebişi gorduğüzde bütün gerginliginiz geçecek eminim bazen diyorum keşke evde ultrason olsa herzaman görsek

Kızlar 11 haftalık olduk biz bu haftalarda kanaması olan var mı peçeteyle geldi telaş yaptım
Sakin ol kahverenhi mi koyu renk mi yoğunluğu nasıl ona göre acile git tek seferlik ise normal bence benim oğlumda 14 de falan da olmuştu birşey olmadı bebek büyürken de damar genişlemeleri oluyor orada da kanamalar oluyor

Gittim dayanamadım çok korktum 2 düşüğüm var diye dr normal dedi sıkıntı yok dedi yine de Protestan yaptı istirahat önerdi teşekkür ederim

11. Haftanın içindeyim, akıntı sarımsı şeffaf su gibi, doktoru aradım, kanama olmadıktan sonra sorun yok dedi, ayağını üşütme, çok ayakta durduysan veya susuz kaldıysan olabilir dedi,idrarda yanma var mı dedi yok dedim

Kızlar 11 haftalık olduk biz bu haftalarda kanaması olan var mı peçeteyle geldi telaş yaptım
Benim de 9+2 de oldu canım acile gittim progestan iğne ve hap verdi şimdi evde dinleniyorum. Çarşamba günü kontrolüm. Dinlenmeye çalış oluyormuş böyle bazı gebelerde.

Merhabalar Hocam, aynen dediğiniz gibi. Beni bu sene 5 lere verdiler, her şey yolunda derken o halde okula gidiyorum, veliler şikayet etmişler daha dün bir bugün iki. Bunu duyunca zaten dedim kendimi ne diye zorluyorum bu halimle, yasal hakkımı kullanacağım diye rapor aldım yoksa yine almazdım ama kızdım ve üzüldüm. Yine kötü olursam yine alacağım. Okullar hijyenik asla değil, velilerin bir çoğu da maalesef mesleğimize saygısızca davranabiliyor. Üzücü.

Hiç üzmeyin kendinizi, bebeğiniz her şeyden önemli. Benim de meslek hayatımın veli yönünden en sıkıntılı dönemi. Bir anda tepetaklak oldu tüm düzenim. Eskiden olsa çok üzülür kendime gelemezdim şimdi bebeğim için önemsememeye çalışıyorum.
Okulların kiri zaten daha büyük sıkıntı. Hepimiz hastayız. İlkokul öğrencileri benim çocuklar sürekli temas ediyorlar. Evde yere eğilip düşürdüğümü almazken okulda sürekli riskli durumlar yaşıyorum. Kıymet bilecek de yok maalesef. Rapor ihtiyacı olunca bence de düşünmemek gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…