Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Oncelikle cok gecmis olsun, annenizin moralini yuksek tutmaya calisin benim annemde 2 kere kanseri atlatti psikolojinizi anlayabiliyorum. Allah sifa versin insallah anneniz iyi olacak
Sizinde annenize geçmiş olsun Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah Bizde bu günleri görürüz inşallah

Arkadaşlar başta "yok değildir" dedim ama ben basbaya bebeğimin hareket ettiğini hissediyorum. Hissettiğim nokta göbek deliğinin sol üst çaprazı. O yüzden bağırsak hareketi olamaz. Doktor ultrasonda bakarken tam da o kısımdan bakıyordu. İki üç gündür hissediyordum ama daha çok erken diye düşünmüştüm. Az önce uzanırken çok net hissettim. Anlık bir kıpırtı. İkinci gebelik olduğu için bebek hareketinin nasıl olduğunu da biliyorum. Şuanda 14. Haftadayız. Hatta happymom uygulamasında da böyle diyor.

Ya belki size çok saçma gelebilir daha 10+0 dayım ama bende bazen Bi şeyler hissediyorum sanki anlık 1-2 sn

günaydın kızlar bakalım grupta ilk cinsiyeti kim öğrenecek benim randevum 7 ekimde hem fetal sonucu öğreneceğiz hemde ultrason ile cinsiyet bakılacak. Şimdiden bir heyecan zaman geçmiyor.
Nasıl ve hangi şehirde yaptırdınız

Hadi hayırlı olsun benimki ultrasonda sırt üstü yüzüyordu yuvarlanıyordu 2 dk durmadı ama hiç hissetmiyorum valla hadi bakalım gelecek haftalarda bize de yüklenir bu özellik inş 12+3

doktor rahmimin arkaya dönük olduğunu söyledi. Bi problem teşkil etmiyormuş zaten ama belki hareketleri sizlerden geç hissedebilirim diye düşündüm. Benim gibi olan var mı acaba tecrübeli annelerden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…