Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Son iki haftadir ustumde bi yorgunluk var kizlar, devamli uzanasim geliyor. Cok ayakta durunca belim agriyor bacaklarim sizliyor. 3 gundur artik vitamin iciyorum icinde hersey olan, ek demir takviyesi gerekirse 16.haftada baslicam evde bir demir hapim var. Biraz yorgunlugumu alir insallah vitamin

Bana da çok iyi geldi vitaminler ama demir hapı kabızlık yaptı çok rahatsız edici. nasıl çözeceğim bilmiyorum kullanmak gerekiyormuş

Canım, hepimizin duaları seninle, Allah yardımcın olsun.
Dilerim kendini toparlayıp en kısa zamanda yeniden hamile kalırsın.
Gerçekten çok üzgünüm.

İnşallah en güzel zamanda en güzel şartlarda tekrar hamile kalır ve rahatça tamamına erdirirsin

Ahh, gercekten cok uzuldum Allah yardımcın olsun, sabır versin canım.

Canim cok üzüldüm , Allah yardimcin olsun. İnşallah kendini topladiktan sonra istedigin zaman tekrar saglikli bi sekilde olur

Kızlaaar 11+6, nihayet mide bulantım epey azaldı :) Hala bulanıyor ama öyle yatıracak veya canımı yakacak kadar değil. Sadece kasıklarımda ara ara bıçak batması gibi bişiler oluyor; hele dün baya kötü oldu yürüyüş sonrası. Kabızlık devam, ne zaman geçecek bilemiyorum…Neyse bugğn öğlen ilk defa ağız tadıyla güzel bir yemek yedim o kadar rahatladım ki Yalnız rahatlayınca insan diyor ki o çileye değer ya, nasıl olsa geçiyor

Çok geçmiş olsun Nasıl bir duygu bilirim, benim de daha önce olmuştu. Allah bi daha yaşatmasın

Merhaba Nisan anneleri
İnanılmaz bir grip geçiriyorum. Doktor korona da olabilir dedi. 3 günde 3 kere serum aldım . (Üstelik devlet Hastanesi'nde . Bilenler bilir, devlet Hastanesi'nde pek serum takmayı sevmezler) 10 gündür raporluyum.
13. Haftadayız. Şimdi soru kısmına geliyorum .
Eşim tam bir pamuk , anlayışlıdır. Hatta insan olarak benden iyidir diyebilirim
Ben bu adamla hiçbir konuda ilgilenemiyorum.
Eline 3 dikiş atıldı . Bulaşıkları hallederken tabak kırılmış. Ne dikişi ile, ne yemeği ile , ne cinsellligi ile .
Üzülüyorum aslında. Çok kendi derdime düştüm hep ihmal ediyorum .
Sizlerde hayat rutin düzende mi gidiyor, benim gibi kendi derdinize mi düştünüz
Gerçekten gebelik şans işi, sanırım benimki zor geçecek

Ya ben de saga cektim sinir bozuklugundan agliyorum. Adam arabami kullanip koltuk ayarini degistiriyor eski haline getiemiyor ben de binerken normal sanip oturuyorum ama resmen düşüyorum. Haftada bi yere düştüğünüzü hayal edin. Yani bu kadar zor bi şey mi bu. Canım yanıyo hala. Aradım ben bastım düzelmedi filan diyo yani şaka gibi doktora gidicem sağlıksal bi problem yok kendi kendimize dert yaratıyoruz zaten sinir oluyorum bişey yapmasa da. Herkes bana batıyor muhtemelen ben de herkese batıyorum ve batmaya devam edicem

Canim canim seni cok iyi anlayabiliyorum, allah sabir versin cok ama cok uzgunum

Nasıl ve hangi şehirde yaptırdınız
merhaba ben izmirdeyim amerikaya gitti sonuçlarım teksasa zaten 7 ekimde 12 haftalık olacağız dolu dolu doktor o zaman cinsiyeti söylerim dedi fetal dnada söylüyorlarmış zaten cinsiyeti

ben o aparatlardan nefret ettim defactodan iki tane kot aldım bi normal kot rengi birde siyah hamile pantalonu çok beğendim esnek rahat ve kaliteli şuan 2si arasında gidiyorum oysho bana çok günlük geldi tayt falan giymeye alışkın değilim iş yerinde kot ile rahat ettim.

Merhaba rica etsem beni de ekler misiniz
Sat:18 temmuz
4+4 kese
5+6 kalp atışı
Yaşım:36
İlk bebeğim

Canım ben şimdi söyledim :) Artık dayanamadım, çok çekti canım Etki yapmak yasak zaten; her yerde etsiz, bişi olmaz ha mercimek köftesi ha bu..
etsiz olursa sıkıntı olmaz diye biliyorum benim doktorumda etsiz ye dedi etli yasak birde birşey dedi çok hoşuma gitti günde 10 şey yapıyorsa 8i doğru olsun dedi çok güzel bir söz

bence geçer yakında gerçi benden önde haftanız ama benim bu aralar geçti yorgunluk gün içinde sürekli uykulu değilim artık sadece sürekli açım kendimi hep aç hissediyorum.

Ben de bir tane aldım defactodan hamile pantolonu. Pantolon üstüne uzun giymeye alışkın değilim ama yavaş yavaş alışacağız. Lastikli olarak da arayıştayım ama tayt tarzı ben de alışkın değilim çalışırken.

Bence de doktor haklı. Her şeye takıldıkça stresi artıyor insanın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…