Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ankara’da yaşayan var mı aramızda iyi bi kadın doğum uzmanı arayışım devam ediyoru önerilere açığım kızlar oğlanı Mersin’de doğurmuştum burada biraz tedirginim bilmediğim için

Ben henüz başlamadım salı günü vericem dedi doktorum. Geç kalmadım değil mi kullanmaya stres oldum
Yok ya hiç stres olma, ben hamile olduğumu bilmeden ne alkoller aldım, tam tatildeydik. Duyduğumda kalbime inecekti. Ama çok erken dönem inşallah bir sorun olmamıştır

Cmt beta 29du bugün 83 çıkmış dr güzel dedi ama bana az geldi ya inşallah sağlıklıdır

Merhaba benimde perşembe 59 çıktı cumartesi kan veremiycem ama test yaptıkça koyulaştığını görüyorum :) sağlıklı bi süreç olsun hepimiz için
Herkese merhaba ben de 1 gün gecikmeyle baktirdim pazar günü 150 geldi bugün tekrarladım 413 geldi herkes için hayırlısı olsun sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Kızlar geçen hafta perşembe 224 çıktı betam bu hafta perşembe gel keseyim görelim dedi bu sefer 0.6 lık oksapar koraspirin progestan ve folik asit kullanıyorum. Umarım bu kez herşey yolunda gider
Gönlüne göre olsun inşallah güzel gider
Merhaba kızlar bugün kontrole gittim.6hafta 3 günlük ve kalp atışını duyduuuuuuuk umarım hepimizin hamileliği sağlıkla mutlulukla ilerler
ayyyy haftaya bende gidim o zaman 7 de gitmeyi düşünüyordum bende bi aksilik olmazsa o zamana kadar inşallah gerçekten her gebelik çok farklı oğlumda üç ay bulantı kusmadan mahvolmuştum. Şimdi daha farklı ilerliyor hiç bi kardeş birbirine benzemediği gibi gebelik süreçleri de çok farklı Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın hepimizeeee

Herkes sağlıkla bebişlerini kucaklarına alsın inşallah. 1.5 yaşında bir oğlum var ve süpriz bi şekilde ikinciye hamile olduğumu testle farkettim. Henüz doktora gitmedim. Hem kese hem kalp atışını duyabileceğim şekilde 4-5 gün içinde gitmeyi planlıyorum Allah nasip ederse. İnşallah kolay gebelikler ve doğumlar yaşarız

Benim de 1 yaşında kızım var bakalım neler yaşayacağız hem korkuyorum hem heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…