Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de 1 yaşında kızım var bakalım neler yaşayacağız hem korkuyorum hem heyecanlıyım
Hayırlı olsun canım. İlk çocuğuma hamileyken herkes ikinciyi istiyorsan hemen arkasından yapın ikisi bir arada ikiz gibi büyüyorlar diyordu ama bana kalsa ben cesaret edemezdim. Biraz daha bekleme niyetindeydim ama ikinci heyy ben de burdayım dedi kısmet artık vardır bir hayır kolaylıkla doğurup büyütelim inşş

İnşallah ben de sonradan iyi yanlarını düşünmeye başladım kızım bu sene bakıcıda 1 sene ücretsiz izne çıkarsam ikisini birlikte büyütürüm kızımı okula başlatırım diğerini bakıcıya bırakırım. Daha kısa kalmış olurlar bakıcıda

Reglime 5 gün var, 9 aylık bebeğim var. Nedense vücudumda bazı değişiklikler hissettiğim için test yapmak istedim, beş tane falan kaset test sipariş edip denedim. Umarım testler bozuktur diye düşünüyorum, sizce gebelik var mıdır?

Hemen çıktıysa var görünüyor ama 5 gün varken çıkar mıydı bilemiyorum. Sat ne zamandı

Ah çok sevindim canım maşallah sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al inşallah bende yarın diyecektim ama sabah olmuş bugün kese göremeye gideceğim

Herkese hayırlı olsun, umarım herkes sağlıklıca kucağına alır. Ben Ankaradayım, Ankara da hangi kadın doğum doktoruna gideceksiniz. Aklınızda bir sağlık kuruluşu var mı?

Merhaba ben de sat a göre mayıs annesi olacağım. 5. Haftaya girdim dün kahverengi lekelenmem oldu acile gittiğimde doktor baktı ve keseyi gördü. şekli iyi ve etrafında kanama görünmüyor dedi. progestan verdi ve dinlenmemi söyledi. Fikir olsun size de diye yazıyorum. İnşallah herkesin hamileliği iyi geçer :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…