Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Ayyyy ben de Salı günü kalp atışını duyma umuduyla gideceğim aşırı heyecanlıyım ve tedirgin.Doktorum yaşımdan dolayı kan sulandırıcı,folik asit ve Progestan verdi.
Folik asit bende kullanıyorum kaçıncı haftadasın canım 31 yaşındayım Bendee gerçi daha kese görmedik görünce verir mi bilmem 😁😁

Arkadaşlar bu ay elendim ben erken oldum diğer arkadaşlara başarılar😅

Kızlar günaydın herkes nasıl durumlar ne kaç haftalıksınız bu gece nöbete gidicem hastaneye kan vercem ben de düzenli artış olmuş mu diye eğer öyleyse haftaya doktora çıkarım artık diye düşünüyorum bakalım. Folik asit kullanıyorum öğrendiğim zamandan beridir 4+5 im sata göre 💕🎈 hepimiz sağlıklı gebelik süreci geçiririz inşallah 🙏
En son kaç çıkmıştı beta ? İnşallah güzel artmıştır. Ben de yarın bakıcam artışa

En son kaç çıkmıştı beta ? İnşallah güzel artmıştır. Ben de yarın bakıcam artışa
En son 2300 civarıydı canım haftaya da doktora bi çıkarım cuma gittim keseyi görememişti sağ tarafta kist gibi bişe var kese de olabilir tam göremedim demişti. Hayırlısı bakalım inşallah kese görünür de derin bi nefes alırım

Folik asit bende kullanıyorum kaçıncı haftadasın canım 31 yaşındayım Bendee gerçi daha kese görmedik görünce verir mi bilmem 😁😁
5. Haftadayım ben.Yaşım 38, daha önce tüp bebek tedavisi gördüm iki kere ikisinde de kalp atışı duyamadan kaybettim.Bu sefer kendiliğinden oldu.Umarım hepimizin gebeliği sağlıkla devam eder

En son 2300 civarıydı canım haftaya da doktora bi çıkarım cuma gittim keseyi görememişti sağ tarafta kist gibi bişe var kese de olabilir tam göremedim demişti. Hayırlısı bakalım inşallah kese görünür de derin bi nefes alırım
Cihazdan kaynaklıdır belki görürsün inşallah bu sefer. Ben de kese kalp atışı olaylarını atlatıp bekleme kısmına geçmek istiyorum

5. Haftadayım ben.Yaşım 38, daha önce tüp bebek tedavisi gördüm iki kere ikisinde de kalp atışı duyamadan kaybettim.Bu sefer kendiliğinden oldu.Umarım hepimizin gebeliği sağlıkla devam eder
Aminnnn bu sefer umarım herşey gönlünce olurrrr 🤲 evet cihaz cidden kötüydü baya iyi bi doktor arıyorum Ankara’da kadın doğum uzmanı ama bilmiyorum çok kararsızım. Ben de sağlık personeliyim ama iş kendine dönünce herşey değişiyor bi bilmemezlik geliyor insana 😁 kendi hastanemde gitmek istemiyorum

Kızlar selamlar, supriz bı şekilde hamile olduğumu öğrendim ,beklenen adet tarihim 28 Ağustostu, önce gecikti olur falan dedim baktım olmuyor bı idrar testi yaptım çok belirgin olmayan bir çizgi çıktı. Testte yanlışlık vardır filan hele biraz daha bekleyelim derken cuma kan testi yaptirdim 4100 çıktı ben şok. Bugün yineledim 7300 çıktı. Tam 2 kat artmamis. Bu bir sorun mu sizce

Kızlar selamlar, supriz bı şekilde hamile olduğumu öğrendim ,beklenen adet tarihim 28 Ağustostu, önce gecikti olur falan dedim baktım olmuyor bı idrar testi yaptım çok belirgin olmayan bir çizgi çıktı. Testte yanlışlık vardır filan hele biraz daha bekleyelim derken cuma kan testi yaptirdim 4100 çıktı ben şok. Bugün yineledim 7300 çıktı. Tam 2 kat artmamis. Bu bir sorun mu sizce
Hayırlı olsun son adet tarihiniz neydi. %60 %66 artış olması yeterli oluyor merak etmeyin ☺️😇 bu değerle kese kalp atışı da gözükür sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Hayırlı olsun son adet tarihiniz neydi. %60 %66 artış olması yeterli oluyor merak etmeyin ☺️😇 bu değerle kese kalp atışı da gözükür sağlıkla kucağınıza alın inşallah
28 temmuz da regl olmuştum en son, 28 Ağustosta yeniden olmam gerekirdi. İnşallah herşey yolundadır. Teşekkür ederim 🙏

Ben daha beklemem gerek diye düşünüyordum ya, zaten çalışma duzenimden dolayı cumartesi günü ancak gidebilcem doktora. Çok teşekkür ederim. Sizin bebiş kaç haftalik
Yok beklemeyin 5. Haftada kese 6.haftada kalp atışı duyulur doktorunuzla görüşün vitamin takviyesi vs başlatır hayırlı olsun tekrardan 4+5 günlük şuan 😊

X