Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya bende onu merk ediyorum bebegin kilosu falan normalmi diye cnku hic saglkli beslenemiyorum. Bebise faydali seyler yiemiyorum. Muz ceviz süt falan midem almiyor yavrum vitaminsiz kalcak karnımda
merak etme o senden besleniyor ama direncin düşmesin zorlamaya çalış kendini ya da alternatif şeyler tüket

Çiçeğimm dün gittim yoğundum yazamadım buraya kızlarım çok iyimiş biri 250 diğeri galşba 240 gr dı 20 cm ulaşmışlar
Biri parmağını emiyordu diğeri çok inatçı zor yakaladık ultrason hiç bitmesin istiyor insan
Doktoruma hareketlerini sordum 1aya tam anlamıyla hissedersin dedi
Ya miniğin artık sana tepki veriyor demi
Özomm klasik müzik aç dedi akşama açacam sakşn sakin bir konuşalım bakalım

Maşallah canım büyümüş minnaklar aksam bende denıcem bu klasık muzıgı cok merak ettım bendeişte ıkı uc gundur hıc hıssetmıyodum dün tekrardan sahalara dönüş yaptı minik kurabiyem

Maşallah canım büyümüş minnaklar aksam bende denıcem bu klasık muzıgı cok merak ettım bendeişte ıkı uc gundur hıc hıssetmıyodum dün tekrardan sahalara dönüş yaptı minik kurabiyem
Severimmmm onu benn darısı benim yavrularıma canımm

Tükürük bende artış var ama poşetle gezecek kadar değil
Kız güldürdün beni tövbe tövbe bende de aşırı vajınal kuruluk var ya,hıc olmazdı,dün internetten baktım normalmıs hamılelıkte ostrojen yukseldıgı ıcın,hamılelıkte hersey normal bence arkadaslarcok degısık bır zaman dilimi gerçekten tepetaklak oluyor vucut sistemi

Kuzum ama öyle

Merhaba kızlar umarm hepiniz iyisinizdir şifremi kaybettim giremedim baya bi zaman. Biz en son 14.haftada kontrole gittik her şey yolundaydı çok şükür kıza benziyor dedi doktorumz :) yarın tekrar gidicem kasılmam var normal değğl diye biliyorum çünkü daha erken 2 gün önce de idrarımı kaçırmıştım.

Bende Funda gibi düşünüyorum canım yenidoğanda kilo aralığı az doğduğu kiloya göre de değişedebilir birden alınan fazla paketler elde de kalabilir ya da çok yapabilir bebe yetmeyedebilir tene alerji de yapabilir yani ilk numaralar biraz riskli bende en fazla yenidoğan içindeki sayıya göre 2 paket almayı düşünüyorum ikinciyi düşünüyorsan ona kalır ama istersen :) ben prima kullanmıştım ilkinde sıvı kakayı emebilme özelliği var diye yenidoğan paketlerinde artık diğerlerinde de vardır sonra da sleepy den devam etmiştim o da güzeldi biz sleepyle bitirdik işi ama tabi kişiden kişiye geçtim cinsiyete göre bile farkediyor kızlar o konuda daha rahat taşırma konusu daha az erkekler de pipiden dolayı taşırma olayı daha fazla oluyor molfixi de çok övüyorlar bende molfixin yeni çıkanından alıp direk onla başlamaya karar verdim en fazla 2 paket alırım ay bende #reklam yazayım bir de başıma bu dert açılmasın

Kızlar tetanoz aşınızı oldunuz mu ? Saglık ocagindan yazdilar 2 hafta sonra gelin tetanoz aşısı yapcaz dediler. Yaptırmasak bse olurmu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…