Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar detaylı ultrason için ne zaman gitmeyi planlıyorsunuz 18-23 arası imiş. Bir hafta öncesinde randevu almak yeterli oluyormuş Adana için konuşuyorum, fiyatları 3000-6000 arası biraz pahalı geldi bir ikisi bana çalıştığım için sürekli izin alamıyorum maalesef düşünmekteyim o yüzden. Genellikle 21.haftayı önerdiler gitmek içinde bilginiz olsun

Dün nisanda doğum yapan arkadaşımla konuştum. Kız bütün hamileliğini Allah’a emanet yaşamış. Ne zamanında doktor kontrole gitmiş. Zaten hep farklı farklı doktorlara gitmiş. Doğumu yapacağı doktoru doğumdan 1 hafta önce aramaya başlamış KOCASI sadece . Rahim kasılmaların var diye ilaç yazmışlar almamış, sezeryan ol yoksa riskli hem bebek hem senin için demişler normal doğum yapmış falan. Ha bir de 8. Ayda Tayland’a gidecekti zor durdurduk. Maşallah kızını bir görseniz tosuncuk ya . Mağaralı gibi tıptan uzak bir şekilde hamileliği geçti . Bir de bana bak, doktorlar benim kadar makale okumamıştır
[/QUOTE]
Yaa arkadaşın biraz rahatmış demek ki yapısal olarak keşke bizde o kadar rahat olabilsek ya çok isterdim bunuuuu

Ayy bebıslerımm bugun karnım kuculmus gıbı bebısı hıc hıssetmedım kendımı hafıflemıs hıssedıyorum arada oluyomu sızede boyle hamıle degılmıs hissi
bunu bugün ben de düşündüm ilk defa. 19+3 hala hiç hissetmedim karnım da büyüyo mu büyümüyo mu belli değil işkilleniyorum :// 8 gün kaldı detaylıya onu bekliyorum heyecanla bakalım ^w^

Benim o geceki kaşıntım çok anormaldi normal bi kaşınti degildi oyuzden sormak istiom doktora bide benim gobegim hic kaşınmıyor herlade sonradan başlicak

Ben yarin devlette kadin doguma gdcem sanirim perinotologa yonlendircek beni artk ne zamana randevu verirler bilmiorum

yaa evet çook haklısın o zaman onu doğum sonrasına erteliyoruz. Zaten şehrin göbeğindeyiz yarım saatte ulaşılabilecek bir şey
kızım olsa pembe hiç giyemicekti bebe djskfa nefret ediyorum pembedennn
bana 19+0 a randevu verdilerrrr
bunu bugün ben de düşündüm ilk defa. 19+3 hala hiç hissetmedim karnım da büyüyo mu büyümüyo mu belli değil işkilleniyorum :// 8 gün kaldı detaylıya onu bekliyorum heyecanla bakalım ^w^
ctesi günü akrabalar gördü 1,5 2 aylık sandılar beni sdkfjs

Benim doktorum 20 de istedi. Ohaftaya aldım randevu.

Merhaba benim doktorumda 21. Hafta yapılsın dedi,gittiğim özel hastane şimdiden randevu almanız gerekiyor çok yoğun oluyor dedi,21. Haftada gideceğim ben de inşallah,siz de karar verince yaptıracağınız yere biran evvel randevu alsanız iyi olur

Evet beniö söylediğiö haftaya 2 güne 1 er boşluk vardı. Perinatolog sayısı çok fazla değil. Bence de önceden alın

Vallahi canim korkiyorum artik birsey cikacak degerlerimde diye acaba besleniyor mu ? artik yediklerimizdrn beslendigi icin yeterli geliyor mu hic bilmiyorum
Senden alıyor canım merak etme ben her tahlil verdiğimde her yer kıpkırmızı oluyor çok takmamak lazım zaten doktorumuz yönlendiriyor zaten daha sakin ve güzle düşün her şey güzel olacak inşallah

Cnm bise sorcam. Devlette detayli icin once kadin doguma gitmek gerekio dimi. Benim yarin randevum var devlette. Ordan perintologa nasl yönlendircekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…