Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senden alıyor canım merak etme ben her tahlil verdiğimde her yer kıpkırmızı oluyor çok takmamak lazım zaten doktorumuz yönlendiriyor zaten daha sakin ve güzle düşün her şey güzel olacak inşallah
Ins canim yaa ona birsey olur gelisemez diye korkuyorum en son 1 bucuk ay oluyor tahlil yaptirali gitmek lazim yine idrar yolundan kurtulamiyorum surekli yanma oluyor arada agri oluyor alt karinda

Ins canim yaa ona birsey olur gelisemez diye korkuyorum en son 1 bucuk ay oluyor tahlil yaptirali gitmek lazim yine idrar yolundan kurtulamiyorum surekli yanma oluyor arada agri oluyor alt karinda
Benimde öyle canım gelişemese ultrasonda belli olur benim idrar kültürü de temiz çıkmadı süreklş ilaç kullanıyorum kurtulamadım bir türlü 16 hafta oldu kullanmadığım ilaçta kalmadı bakalım ne zaman son bulacak merakla bekliyorum

Kızlar ultrason kâğıdın da 1 D 3.17 cm gibi bir şey yazıyor bilgisi olan var mı ? Doktor her şey normal dedi eve gelince kağıdı inceleyince gördüm

Evettt

Kızlar merhaba, yeni kaydoluyorum ama mesajların çoğunu okudum :) Mart anneleri olarak çok tatlı bir grubuz herkese güzel hamilelikler&doğumlar

E elektroforez Yaş : 33 1. Çocuk Sat: 19 Haziran Kese: 5+2 Kalp atışı: 5+2 Cinsiyet: Kız Tahmini doğum tarihi: 25 Mart

Bebişimiz 10 gün kadar önden gidiyor belki biraz erkene çekilir ama zaten haberleşiriz. Kocaman sevgiler

Hayırlı olsun sağlıcakla gelsin kızçenis hoşgeldiniz

Fetal dna sonuçlarım çok şükür temiz çıktı bugün, çok iyi hissediyorum çünkü beklemek bazen insanın kafasında kurdurtuyor dilerim hepimizin sonuçları temiz çıkar rahat bi nefes alarak hamişliğe devam ederiz çok heyecanlıyım, bazen burada bi problem olduğunda herkes yardımcı olmaya çalışırken araya girip iyi bir şey yazmak ayıp olurmuş gibi geliyo. Ama inş herkes mutludur iyidir, iyi olalım birbirimize destek olalım

Bir de hepimiz böyle yakın yaşlardayız ya hahah ekmekte kızartır mıyız üstüne tereyağ süreriz

Ay bu msjina çok güldüm harika ya imrendim arkadaşına.Vallahi aynı durumdayız benim de okumadığım makale araştırma kalmamıştır. Doktoru hiç aksatmam en ufak şikayetimi önemser baktırırım ama artık salcam gibi ya valla çünkü bu durumda yoruyor insanı

Kızlar detaylı ultrason için 21+6da yaptıracağım randevumu o zamana aldım. Şehir dışında olacağım için mecburen kendi doktoruma yaptırmak istediğim için o haftaya kalacak. Geç kalmış oluyor muyum. Kaçıncı haftadan kaçıncı haftaya kadar yaptırılıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…