Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Senin kaç haftalık oldu . Benim 15+4 . 16ekimde gidicem ama pasta yaptırıp öğrenmek istiyorum diye bi kaç gün daha beklerim gibi
Ben dün 15+4 düm kontrole gittiğimde fakat 16+2 ile uyumlu dedi doktor. Nuh diyor peygamber demiyor asla göstermiyor benim sipa umarım siz bir sonraki kontrolde sonuç alırsınız

Ast alt ilaçlardan yükseliyor benim ilkhaftalar firlamisti folbiol yapmış megersem şuan değerlerim düzeldi arada kan veriyorum kontrol amaçlı eğer yükselmeye devam etseydi gastroenteroloji bölümüne sevk etceklerdi

Çok teşekkür ederim canım benim bir yandan iyi diye içtiğimiz ilaçlar bir yandan zarar veriyormuş meğer bize
Benimde ilk gebeligimde kasintilarim vardı o zamanlar Demir ile d vitamini kullanıyordum kasintilarim artınca karaciğer enzimlerine bakıldı baya yükselmişti gebelik kolestazindan şüphe ettiler zaten 39 haftalık olmuştum suni ile dogumu başlattılar ikinci gebeligimde kullanmadım hiç birini değerlerimde normaldi

Ay bak o zaman kesin regenesisden oldu ben başka şeylerden de şüpheleniyordum ama sen diyince emin oldum evet canım kesti onu o dönem folidoce vermişti folikasit zamanı bitince de imom multivitamin ferrum demir ilacı verdi yarın gidince de magnezyum ihtiyacım var fnd_50 söylediği magnezyumu sorcam dayandım ara ara kemik ağrılarım oluyor yarın onu da netleştircem
Her hafta düzenli kan tahlili verdim düşüşe geçti şuan normal değerlere indim çok şükür Merak etme sende inersin

Ah bilseydim içmezdim gerçekten sinir oldum doktora bi uyarmadı bile. Bende kaşıntı başlayınca söyledim de kan aldı benden. Benimde sidefer demir ilacından şüphelendi. Beni direk gastroenteroloji yönlendirdi oraya gittim kan verdim bugün.

Vallahi canım bana gastroenterolojinin söylediği şey bu kadar ilacı içmen şart mı dedi resmen. Hayati bir değer taşımıyorsa içme dedi. Şimdi düzenleyecek ilaçları teker teker ve içeriği en temiz olana yönlendirme yapacak. Kan sonuçlarının çıkmasını bekliyorum bugün verdim canım. Ben de regenesiz kullandım regeneden önce imom kullandım. Valla kadın doğumcuma a desem şunu iç b desem şunu iç. Artık bıraktım magnezyummus kalsiyummus yemeklerden alıyorum dikkat ederdim yerdim herşeyden zaten sağlıklı beslenen biriyim. Boşu boşuna karaciğerimi yormuşum.

İçiyorum yine aynı her şeyi denedim yine aynı her verdiğim tahlilde enfeksiyon çıkıyor geçen hafta kültür ver dedi öyle bir grip oldum çatağa kalkamadım kültür de veremedim bir hafta geçti resmen yarın vercem anca toparlandım hamilelik ağrılarıyla karıştırdım gripmişim meğerse ne boğazımda nir şey vardı ne burnumda

Nerden bileceksin ki canım maalesef evet gidiyoruz direk yazıyor doktor doğuma kadar kullanan varmış regenesisi geldi bizi yordu :) Bebek bizden aldığı için depoları bizim bir şekilde doldurmamız gerekiyor ama işte yetmiyor ki herhalde vitaminlerle destekleniyor onlar dışında ben bir de corasprin cereyan alerji ilacı ve nerdeyse her hafta idrar yolu için ilaç kullandım

Yok ben de kelebek gibi olmadı. Direkt içimde bişey kayıyor gibi hissediyorum sonra o kaydığı yer semsert oluyor. Tekmeler de minik minik böyle atma şeklinde çok tatlı
Yaaa fazla vitamin kullanımı maalesef karaciğerleri zorluyor geçmiş olsun canımm

Merak etme hamilelikte yükseliyormuş kullandığımız ilaçlardan dolayı ben de İlk baş çok korktum kötü şeyler falan okudum hatta ama çok şükür düştü şu an başka vitaminlere geçtik yine takip ettireceğim ne olur ne olmaz

Güzel pissin şöyle palamut hamsi istavrit yenir cipra levrek bı arkadaşim yasak dedi bilemiyorum dip baligiymis sanırım pek bilgim yok ama

Levrek hamsi somon

Ben palamut yedim geçen gün palamut mevsimi dedi balıkçı

fırında yapıyorum canım balık taze olunca koku hiç olmuyor korkma :) en azından somonu alıp yap. Büyük balıkları evde hamsiyi dışardan söylüyoruz
Kızlaaar öneriler için çok teşekkür ederim ben bunlardan bağımsız çok alakasız akya balığı ızgara yedim eğer denk gelirse siz de bir yerde mutlaka söyleyin az yağlı ama lezzetli bir balıkmış bu arada imagination forever maya91 bu evde pişirme önerilerinizi dikkate alacağım çünkü ben hiç balık yiyemiyorum sizin dediğiniz gibi tek tek deneyeceğim teşekkürler kızlar.

Kızlar umarım hepiniz iyisinizz
Ben bugün evde hamile pilatesine başladım. Gebelik öncesinde de spor yapan biri olarak artık dayanamadım, doktoruma sorup ya allah dedim başladım
Her sabah 30dk bantta yürüyorum akşam mesai sonrası da ekleyeceğim kanaldan haftama uygun videolardan birini yaptım, çok rahatladım

Elçin Demirel

Kanal bu siz de inceleyin isterseniz, hareket berekettir

Kızlar ben kasık ve vajina ağrısı yaşıyorum. Az önce ayağa kalktım kramp falan gibi bi ağrı oldu canımı acıtacak kadar hem kasıklarda hem vajinada sonrası sanki altıma yapıyormusım gibi sıcaklık hissettim. İç çamaşırıma pecete koyuyorum baktım ıslanmıs ama şeffaf bi akıntıydı. Yine de korktum

Limon suyu sarımsak tuz zeytinyağı limon dilimleriyle sos hazırlıyorum ben. Havuç soğan patates somon hepsini harmanlıyorum enfes oluyorrr
Ayy keşke bana da serbest bıraksa artıııkkk

Limon suyu sarımsak tuz zeytinyağı limon dilimleriyle sos hazırlıyorum ben. Havuç soğan patates somon hepsini harmanlıyorum enfes oluyorrr

Ayy keşke bana da serbest bıraksa artıııkkk
Bence videoları gösterip bir sor çünkü günlük aktiveteler bundan zor Direkmkas gruplarına ayrı ayrı çalıştığın için iyi hissettiriyo sadece, aaah aah nerde benim ağırlıklarım

Gerçekten kullandığıma çok pişmanım. Bende çok korktum sarılıktan şüphelendiler başta. Ama safra kese tahlillerim temiz çıkınca değil dediler. Direk zaten gastroenterolojiye yönlendirdiler. O da ilaçlardan şüphelendi bazı farklı test ve ultrason istedi bugün verdim sonuçlarını bekliyorum bakalım. Bu süreçte tüm ilaçları bıraktım gerekli vitaminleri vs yiyeceklerden alacağım. Boş yere karaciğeri yormanın hiçbir anlamı yok Bir de gerçekten çok riskliymiş bu karaciğer konusu. Siz bide bizzat yaşamışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…