Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım haber ver mutlaka kültür sonucunu. Temiz çıkarsa tekrardan konuş bakalım belki ilaca gerek kalmaz. Bakalım düşecek mi şu anlık bıraktım
Sağol canım söylerim bakalım kaç güne çıkacak

Benimde B12 düşmüş muhtemelen verir dime bana yine 190olmuş
Bende de açılmamış kutu demir ilacı var özelden aldım bide devletin karşıladığı değil patladı kaldı elimde
Bana daha b12 hiç vermedi 16+1 günlüğüz biz de kanda da bakılmamış galiba göremedim durumuna göre verir sanırım
Olsun canım sağlık olsun önce bir nedeni bulsun da ama belli bencede direk regenesis

Kızlar bu vitaminlerden dolayı yaşadığınız sorunlar sadece kaşıntı mıydı o belirti üzerine mi test istediniz. Ben demir, d vit, magnezyum kullanıyorum. İmom gibi balık yağı kokan multivitaminleri içemediğim için doktorum omega 3 ve normal multivitamini farklı olarak yazı. Bu omega 3 jel şeklinde portakal tadı. Yani toplam 5 tane vitamin alıyorum çok geliyor ama bir belirtim de yok yine de kan aldırayım mı

Canım benim sadece kaşıntım vardı. Böyle tatlı tatlı bacağım karnım ayaklarımın üstü falan kaşınıyordu. Bazen geceleri de çok kaşınıyordu uyuyamıyordum. Mide bulantısıda vardı ama o hep vardı zaten. Kaşıntı böyle farklı sanki kanın kaşınıyormuş gibi. Hergün değil ama ara ara böyle kaşıntı oluyordu canım. Hiç baktırmadiysan bence baktırmak iyi olur diye düşünüyorum

Ben dün 15+4 düm kontrole gittiğimde fakat 16+2 ile uyumlu dedi doktor. Nuh diyor peygamber demiyor asla göstermiyor benim sipa umarım siz bir sonraki kontrolde sonuç alırsınız
yaa bi sey dicem böyle alttan da bakıyorlar yani sanki yere oturtmuşlar da yer kameraymış gibi düşünün bize bir fotoğraf verdiler alttan cekilmis, ayaklar ve alttan poposu vardı o sekilde net gözüküyordu acaba doktorun kullandıgı makinede bu özellik mi yok tık tık tık diye sürekli kamera açısını değiştirdi benimki. O şekilde de mi göstermedi acaba merak ettim aklkma gelmişken yazayım dedim canım tabiki doktor hepimizden iyi biliyor

Canım hangi magnezyum paylaşsana bende cumartesi doktora sorcam daha önceden de romatik ağrılar çeken biriydim şuan ayak tabanlarim heryerim agriyo resmen doktora o markayı sorayım
Ocean extramag canım afedersin ben kıçımın üstüne oturamıyordum kuyruk sokumu ağrısından belimin ağrısından. Ara ara kasıklarım da sancılanıyor gibi oluyordu. Şak diye kesildi bilmiyorum bana çok iyi geldi. Kara kara okullar açılınca ben ne yapacağım Allahım diyordum. İnşallah sana da herkese iyi gelir #reklam değil valla tavsiye

Eklentiler

• IMG_3794.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 11
Su içmen lazım aşırı önemli hem senin için hem bebiş için. Zorla kendini. Kız hahahahhah hayır takipte kal benimle beraber cumartesi öğreneceksin ayyyyy çok heyecanlıyım ben bugün uyuyamam

Teşekkürler canım sorayım doktora bende yataktan kalkarken özellikle dayak yemiş gibi oluyorum

Yaban mersini özünü nerden aldın :)
Ayy o da trendyol yaban mersini elma suyuyla tatlandırılmış güya. Kimseye inanmıyorum ama inanmasakta bişey yiyip içemicez bizim makedonya da brownisa diye bişey var o da yaban mersinli ona benziyor

Canım ben de onu bebek ooposunu yaslıyor sanıyordum ama rahim kasılmasıymış

Ayy o da trendyol yaban mersini elma suyuyla tatlandırılmış güya. Kimseye inanmıyorum ama inanmasakta bişey yiyip içemicez bizim makedonya da brownisa diye bişey var o da yaban mersinli ona benziyor
Bende karadut özü nü Zühre anadan alıyorum Trendyoldan yeni yeni maden suyuna katmaya başladım bende Trendyol da yaban mersini ne bakıyorum da anlamadım detox suyu gibi geldi ordakiler

canim öncelikle gecmis olsun.nasil belirtilerin oldu? iyi ki erken fark edip önlem alabilme sansiniz olmus

Hadi yaa benim göbek deliğinin oraya çıkıyor orda olur mu?
Benim kasılmalarım 30. Haftadan sonra başlamıştı doğuma vücut kendini hazırlıyormuş karnımın bi tarafı top gibi oluyordu semsert ilk başlarda hep bebek sandım sonra çok sık olmaya başladı doktoru aradım rahim kasılması olduğunu söylemişti takip etmemi çok sık olursa hastaneye gitmemi istedi hastaneye gittiğimde nstde hiç sancım olmuyordu. 38. Haftada doğum yapmıştım. Ama şu an kasılma için çok erken bi dönemdeyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…