Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

O ilaçlarda yormuş demek ki canım seni. Canım valla ben artık hiç bişey icmeyecegim gerçekten çok korktum çünkü. İdrar enfeksiyonu gebelikte normalmiş hep olurmuş canım kültür temiz çıkarsa bence dert etme. Çünkü bende de idrar verdiğim de çıkıyor. Hatta protein kaçağı ve lökosit İlla ki çıkıyor ama tehlikeli derecede değil. O yüzden sende içini ferah tut.

He bide sorma banada doğuma kadar kullancan demişti bu Regenesisi

Evet öylede olabiliyormuş şuan araştırılıyor canım. Çok teşekkür ederim,içim ferahlıyor birazda olsa sizden de duyunca

Sağol canım yarın vereceğim tekrardan kültür ama sürekli doktorun ilaç vermesinden dolayı rahatsızım bende gerçi dikkat ederek veriyor durumu bildiği için ama bakalım merak etme sende ilacı bırakınca düşer en fazla 1 aya

Kaç haftaliksiniz doktorunuza danışın isterseniz iki gündür kasıklarım ağrıyordu bugün agrimiyo mesela akintida fitil kaynaklı oluyor

Güzel pissin şöyle palamut hamsi istavrit yenir cipra levrek bı arkadaşim yasak dedi bilemiyorum dip baligiymis sanırım pek bilgim yok ama
Arkadaşın kulaktan dolma duymuş bence canm yınede şüpheye düşüp baktım öyle bişey yok.bildiğimiz guvendıgımız balıkcıdan rahatlıkla alıp haftada bır tuketebılecegımız balıklar arasında levrek ve çipura.

Eklentiler

• IMG_5372.png
    83,1 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_5371.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 12
Galiba cipra dip balığı googleden baktım bende levrek değilmiş diğer hamsi istavrit palamut somon öneriliyor zaten

Bence videoları gösterip bir sor çünkü günlük aktiveteler bundan zor Direkmkas gruplarına ayrı ayrı çalıştığın için iyi hissettiriyo sadece, aaah aah nerde benim ağırlıklarım
Ha ha o ağırlıklarr çook özledim vallah haha
Çok teşekkür ederim canım benim Sorma canım aslında doktor ne verdiyse onu içtim. Demir ve Multivitamin bide magnezyum ama o bile yormuş. Sizlerde dikkat edin lütfen arada baktırın kan verip
Ben de sadece d vitamini ve magnezyum kullanıyorum. Magnezyuma da yeni başladım canım

Canım haber ver mutlaka kültür sonucunu. Temiz çıkarsa tekrardan konuş bakalım belki ilaca gerek kalmaz. Bakalım düşecek mi şu anlık bıraktım

Aynen bana da öyle evde açılmamış iki kutu bar bu arada imom bana sıkıntı yapmadı geçen hafta tahlil yaptım normal gidiyor şuan
Benimde B12 düşmüş muhtemelen verir dime bana yine 190olmuş
Bende de açılmamış kutu demir ilacı var özelden aldım bide devletin karşıladığı değil patladı kaldı elimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…