Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bi an kızın olcak gibi doğdu içime ne alakaysa anlamadım :)

Ben yıllaaar oldu boyatmayalı bi ara sarı maceram vardı :KK48:
Beyazım olmasa bende boyamam ama mecburen dip boya yapıyordum gebelikten önce.
İş yerimede 1 ay daha söylemeyi düşünmüyorum gebelik durumumu sabah beyazları kamufle etmek çok vaktimi alıyor :cry:

Bunu soyleyen ilk kisisin, su ana kadar herkes erkek tahmininde bulundu ve kendinden cok eminlerdi :KK70:
Saglikli olsun kuzucuklar cinsiyetin onemi yok ama bir kiz cocugu hic fena olmazdi :KK68:

Sarı komple uzayıp gidene kadar boyatmadın mı? O süreç nasıl oldu? :)
aralara attırmıştım böyle, sonra canım sıkıldı komple koyu renge boyattım :) ama yıllar önceydii
Beyazım olmasa bende boyamam ama mecburen dip boya yapıyordum gebelikten önce.
İş yerimede 1 ay daha söylemeyi düşünmüyorum gebelik durumumu sabah beyazları kamufle etmek çok vaktimi alıyor :cry:
ay nasıl dayandııın :) ben öğrendiği gibi söyledimm :KK48:

aralara attırmıştım böyle, sonra canım sıkıldı komple koyu renge boyattım :) ama yıllar önceydii

ay nasıl dayandııın :) ben öğrendiği gibi söyledimm :KK48:
Çok zor dayanıyorum ama yaklaşık 6 aydır bölüm değiştirme talebim var şuan oldu olacak gibi. Bu sebeple vazgeçsinler istemiyorum. Resmi olarak bölümüm değişsin ondan sonra söyleyeceğim :KK70:
Bu kadar güzel bir şeyin biz kadınların kariyerini etkiliyor olması ne kadar acı..

Çok zor dayanıyorum ama yaklaşık 6 aydır bölüm değiştirme talebim var şuan oldu olacak gibi. Bu sebeple vazgeçsinler istemiyorum. Resmi olarak bölümüm değişsin ondan sonra söyleyeceğim :KK70:
Bu kadar güzel bir şeyin biz kadınların kariyerini etkiliyor olması ne kadar acı..
Maalesefff... Arkadaşım hamile olduğunu söyleyince işten çıkartmışlardı :KK43: Erkeklere bir şey olmuyor :silah:

Maalesefff... Arkadaşım hamile olduğunu söyleyince işten çıkartmışlardı :KK43: Erkeklere bir şey olmuyor :silah:
Çok büyük haksızlık gerçekten. Bir de zaten 4 ay doğum izni dedikleri.
İnşallah 1 yıla çıkarda o zaman görürler :KK70:
Hukuken hamile olduğunu bildirdikten sonra çıkarma hakları yok. Arkadaşında dava açsa kazanır.

Kızlar aranızda bu süreçte saçlarını boyayan ya da boyatan oldu mu 😊
Henüz boyamadim ben de ve saçlarım bakır. Diplerin koyu durması aşırı rahatsız ediyor. Doktorum 3. Aydan sonra boyayabilirsin sıkıntı yok dedi. Rahat bir doktorum var greyfurt dışında yiyecek yasağı bile koymadı. Abartmadan ye yap diyor

Bata 4 gün var henüz ama 10 gündür bel ağrısı arasıra hafif kaşık sancilarum var dün akşam test yaptım çizgi hiç çıkmadı test bozuk olabilir dedim sabah erken çubuğa baktım 2 çizgi var ve ikinci çizgi biraz silik ama gözle gorebilicek kadar var yani iyice meraklandim acaba doğru mu degilmi diye

Bata 4 gün var henüz ama 10 gündür bel ağrısı arasıra hafif kaşık sancilarum var dün akşam test yaptım çizgi hiç çıkmadı test bozuk olabilir dedim sabah erken çubuğa baktım 2 çizgi var ve ikinci çizgi biraz silik ama gözle gorebilicek kadar var yani iyice meraklandim acaba doğru mu degilmi diye
Aynı teste sabah baktiysaniz kuruma çizgisidir

Benim saçlarım genetik olarak 20 yaşından beri beyaz. Ama maalesef doktorum ilk 4 ay yasak sonrasında bitkisel boya ile boyarsın onlarda kimyasal gerçi ama dedi :)
Şuan saç rimelleriyle falan saklamaya çalışıyorum.
Bir de sanırım grupta en küçük bebiş benim daha çok var 4. ayaa :KK70:
Ben hiç sormadım doktora bakalım yarın randevum var soracağım ne diyecek 🥹
Ben de çok merak ediyorum bunu :) benim doktorum yasak dedi 9 ay 🥲 kızıldan kumrala dönmüştüm boyamak istiyorum turuncu oldu iyice saçım..
Benim de diplerim baya belirgin oldu şu an 🥹
Evet ya bende korktğum için bekliyorum boyatmak sakıncalı mı
Ben de bilmiyorum yarın soracağım doktoruma buradan yazarım yine 🥹

En iyisi herhalde şu an saçlarım kendi rengi olsaydı hiçbir sorun yoktu 🤣
Benim de saclarim kotu durumda renk bayagi acildi
Aynı durumdayım tatilde denizde birde iyice değişti 🥹
Henüz boyamadim ben de ve saçlarım bakır. Diplerin koyu durması aşırı rahatsız ediyor. Doktorum 3. Aydan sonra boyayabilirsin sıkıntı yok dedi. Rahat bir doktorum var greyfurt dışında yiyecek yasağı bile koymadı. Abartmadan ye yap diyor
Benim doktorum bakalım ne diyecek yarın soracağım 🥹
ben en başta boyattım canım 5 haftalık falandı, hem de açıcılı falan.. umarım bi zararı olmamıştır
İnşallah olmamıştır 🙏 iyi düşünelim iyi olsun 🥰

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum ama okuyordum tüm yazılanları herkese güzel sağlıklı hamilelik geçirmeyi diliyorum. Ben bugün yoğun kanama ile doktora geldim bildiğiniz bir pet dolacak şekilde bebeğe baktı 11+5 dedi doktor ama kanama için daha birsey söylemedi şuan göz altına aldı yatış verdi tedbir amaçlı çok korkuyorum dua istiyorum sizden lütfen eksik etmeyin rabbim kimseye de yaşatmasın bu korkuyu 🥹

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum ama okuyordum tüm yazılanları herkese güzel sağlıklı hamilelik geçirmeyi diliyorum. Ben bugün yoğun kanama ile doktora geldim bildiğiniz bir pet dolacak şekilde bebeğe baktı 11+5 dedi doktor ama kanama için daha birsey söylemedi şuan göz altına aldı yatış verdi tedbir amaçlı çok korkuyorum dua istiyorum sizden lütfen eksik etmeyin rabbim kimseye de yaşatmasın bu korkuyu 🥹
Bebek iyi dedi doktor ama kanama için birsey demedi suan beklemedeyiz hap serum ve iğne yaptı

O korkuyu biliyorum. Rabbim kimseye yaşatmasın. Muhtemelen iğne,serumdan sonra kullanmıyorsan fitile başlarsın. Bir şey olmaz Allah'ın izniyle 🙏🏻

Bebek iyi dedi doktor ama kanama için birsey demedi suan beklemedeyiz hap serum ve iğne yaptı
Canım bebek iyiyse içini ferah tut doktorun gerekli müdahaleyi yapacaktır zaten çok geçmiş olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 benim de yoğun kanamam olmuştu plasentanın girişte olması dışında hiçbir neden bulamadılar, fitil ve iğne devam ediyorum ben de

O korkuyu biliyorum. Rabbim kimseye yaşatmasın. Muhtemelen iğne,serumdan sonra kullanmıyorsan fitile başlarsın. Bir şey olmaz Allah'ın izniyle 🙏🏻
Yok kullanmıyordum açıkçası doktorda hiç bu zamana kadar birsey demedi kanamam olmadığı için gayet normal ilerliyordu işteyken birden akıntı geldiğini hissedince koştum lavobaya regl gibi kan gelmiş suanda da az geliyor bakalım ne olacak gerçekten çok panikliyor insan inşallah sağlıklı bir şekilde atlatırız kötü birsey olmadan

X