Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar günaydın :)
Size birşey sormak istiyorum.
7+3 iken kahverengi lekelenme yaşadım 15 gün lekelenmem devam etti ama bebeğimde bir problem yok çok şükür kalp atışı büyümesi gelişmesi iyi 🙏🏻🧿
Doktorumuz lekelenme bitince ilişkiye girebilirsiniz dedi bittiğinde yani dün sabah eşimle ilişki yaşandı bu sabah kalktığımda da ped de yine kahverengi leke gördüm. Bu durumu yaşayan var mı aranızda ? Şuan 8+6 dayız 🙏🏻

Kızlar günaydın :)
Size birşey sormak istiyorum.
7+3 iken kahverengi lekelenme yaşadım 15 gün lekelenmem devam etti ama bebeğimde bir problem yok çok şükür kalp atışı büyümesi gelişmesi iyi 🙏🏻🧿
Doktorumuz lekelenme bitince ilişkiye girebilirsiniz dedi bittiğinde yani dün sabah eşimle ilişki yaşandı bu sabah kalktığımda da ped de yine kahverengi leke gördüm. Bu durumu yaşayan var mı aranızda ? Şuan 8+6 dayız 🙏🏻
Benim de senin gibi kahve lekelenmelerim oldu ve doktor 3 ay ilişki yok dedi. Başka bir doktora daha sordum. Lekelenmen bittikten 1 ay sonra girebilirsiniz demişti ☺️

Benim de senin gibi kahve lekelenmelerim oldu ve doktor 3 ay ilişki yok dedi. Başka bir doktora daha sordum. Lekelenmen bittikten 1 ay sonra girebilirsiniz demişti ☺️
Tekrar başlayınca çok korktum gerildimde açıkcası. Neyse ben 1 ay 1.5 kaçayım eşimden yapacak birşey yok progestana da devam ediyorum inşallah bebeğimde birşey yoktur 🙏🏻😘

Günaydın kızlar🥰 randevusu olanlardan güzel haberlerini bekliyoruz 🤭 ben gece çok kötü rüyalar gördüm ya hayır olsun🙄 bu arada trendyoldan kendime bir tulum aldım luvmabelly markası kadife fitilli bugün gelecek kargo. Esnek bir kumaşı da varmış yorumları güzeldi. Bakalım kış hamişleri olarak bizi kurtarabilir. Gelsin göreceğim. Size de fikir olarak burada dursun 🥰

Kıpraşır kız öyle şey mi olur bende canım çekerek yemiyorum olmasa aramam favorim ekşi tuzlu 😂
mecbur bi kare yicez artık haha çikolataya karşı böyle olcağımı söyleseler asla inanmazdııımm aslaaaaa
Lastikli kumaş pantolon aşırı rahat oluyor🙃
Ben de lastikli keten pantolon giydim bugün. Canımm jeanlerim sizi çok özleyeceğimmm:KK14:

X