Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tekrar başlayınca çok korktum gerildimde açıkcası. Neyse ben 1 ay 1.5 kaçayım eşimden yapacak birşey yok progestana da devam ediyorum inşallah bebeğimde birşey yoktur 🙏🏻😘
canım bebeğinde bişey ik yoktur Allahın izniyle merak etme. kırmızı kan görmediğin sürece korkma ama evet bi süre ara vermekte fayda var

Tekrardan günaydın hanımlar🩷
Simdi kontrolden geldim. Biraz tatli yedim girmeden ve bebişin elleri ayakları devamlı hareketli haldeydi 😍 ayrıca 9+5 den 10+3e güncellendi haftamız… 2 hafta sonra ikili test için tekrar çağırdı doktor. 😊

Eklentiler

• IMG_3438.jpeg
    IMG_3438.jpeg
    156,5 KB · Görüntüleme: 45
Simdi kontrolden geldim. Biraz tatli yedim girmeden ve bebişin elleri ayakları devamlı hareketli haldeydi 😍 ayrıca 9+5 den 10+3e güncellendi haftamız… 2 hafta sonra ikili test için tekrar çağırdı doktor. 😊
Maşallah 🤲🏻🤩Demek ki benim bebişim de Perşembe günü böyle görünecek 9+6 olmuş olucaz🤲🏻🙏🏻😍

Hahaha aynısı dün başıma geldi, düğme açık gezdim üzerini gömlekle kamufle edip 😅
Bürümcük kumaş bol pantolonlarim var onları tercih ediyorum, henüz yaz bitmemişken efil efil rahat oluyor :) benim asil endişem kısa doğru göbeğimiz iyice belirginleştığı zaman ne giyeceğiz 🤦🏻‍♀️
Geçen hafta bir kız isteme için pantolon giyeyim dedim uzuun zamandır giymemiştim, koltuğun ucunda oturdum resmen. Hep şort veya elbise giyiyorum. Bir de geniş paça keten beli lastikli pantolonlardan. Dar devri bitmiş. Havalar serinleyince işte nasıl idare edeceğim bilemiyorum henüz. Bir de hanımlar ben sürekli kg veriyorum. 80 ile başladım sürece şu an 10 haftalık hamileyim ve 5 haftadır her kontrolde kilo azalıyor. Bugün tartıldım 75.65 geldim. Çok fazla iştahım yok eskisine göre porsiyonalarımı bitiremiyorum. Göbeğim ise her geçen gün daha da büyüyor. Endişeleniyorum

Geçen hafta bir kız isteme için pantolon giyeyim dedim uzuun zamandır giymemiştim, koltuğun ucunda oturdum resmen. Hep şort veya elbise giyiyorum. Bir de geniş paça keten beli lastikli pantolonlardan. Dar devri bitmiş. Havalar serinleyince işte nasıl idare edeceğim bilemiyorum henüz. Bir de hanımlar ben sürekli kg veriyorum. 80 ile başladım sürece şu an 10 haftalık hamileyim ve 5 haftadır her kontrolde kilo azalıyor. Bugün tartıldım 75.65 geldim. Çok fazla iştahım yok eskisine göre porsiyonalarımı bitiremiyorum. Göbeğim ise her geçen gün daha da büyüyor. Endişeleniyorum
Endişelenme canım hepimiz aynı durumdayız :) kilolar ya eksi ya da sabit ama göbüşler büyüyoo :)

Eskiden bu siyah beyaz ultrasonlar bana bi anlam ifade etmezdi :) şu an dünyanın ennnn güzeeel şeyiii :anne: Gözün aydıııınnn :KK68:

Kızlar aranızda bu süreçte saçlarını boyayan ya da boyatan oldu mu 😊
Benim saçlarım genetik olarak 20 yaşından beri beyaz. Ama maalesef doktorum ilk 4 ay yasak sonrasında bitkisel boya ile boyarsın onlarda kimyasal gerçi ama dedi :)
Şuan saç rimelleriyle falan saklamaya çalışıyorum.
Bir de sanırım grupta en küçük bebiş benim daha çok var 4. ayaa :KK70:

Benim saçlarım genetik olarak 20 yaşından beri beyaz. Ama maalesef doktorum ilk 4 ay yasak sonrasında bitkisel boya ile boyarsın onlarda kimyasal gerçi ama dedi :)
Şuan saç rimelleriyle falan saklamaya çalışıyorum.
Bir de sanırım grupta en küçük bebiş benim daha çok var 4. ayaa :KK70:
Kaç haftalık 🥰

X