Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çalışan arkadaşlar, şirkette ne giyiyorsunuz? Bugün son jean günümdü sanırım, tüm gün önüm açık gömlek kapattım üstüme öyle çalıştım.
Hayır bir de kilo da almadım ama karnım şiş, belim kalın 😌 bol gelen son jeanin de devri bitti anlayacağınız

Çalışan arkadaşlar, şirkette ne giyiyorsunuz? Bugün son jean günümdü sanırım, tüm gün önüm açık gömlek kapattım üstüme öyle çalıştım.
Hahaha aynısı dün başıma geldi, düğme açık gezdim üzerini gömlekle kamufle edip 😅
Bürümcük kumaş bol pantolonlarim var onları tercih ediyorum, henüz yaz bitmemişken efil efil rahat oluyor :) benim asil endişem kısa doğru göbeğimiz iyice belirginleştığı zaman ne giyeceğiz 🤦🏻‍♀️

Hahaha aynısı dün başıma geldi, düğme açık gezdim üzerini gömlekle kamufle edip 😅
Bürümcük kumaş bol pantolonlarim var onları tercih ediyorum, henüz yaz bitmemişken efil efil rahat oluyor :) benim asil endişem kısa doğru göbeğimiz iyice belirginleştığı zaman ne giyeceğiz 🤦🏻‍♀️
ay cidden kışın daha zor ben taytta giyemem rahat edemiyorum 🥴 triko takımlar oluyor ya olmadı onlardan alıcaz artık

Anldım canım yanlış hatırladım o zaman Bio oili ben de aldım Biraz emilimi zor gibi ama işimi gördü yine Kış için daha emilimi olan bir şey olsun dedim

hımm bugün eczanede 1000 tl dediler . Ben genelde eczanelerde görüyorum ama fiyatları yüksektir diye düşündüm hep Dediğin gibi internete de güvenmek sorun 🙃 Bir kaç eczaneye daha soriyim madem Benim çatlak problemim var zaten 🤷🏻‍♀️
1000 tl demişlerse bence gayet iyi ben sağlıkçı indirimiyle tanıdık eczane diye bu fiyata almıştım yine diğerlerine bi sor istersen bu ara kara borsa olmuştu zaten 😀😅

Beli lastikli kumaş pantolonlarım vardı ben onları giyiyorum çok rahat oluyo, ütü istemeyen bir iki bu tarz pantolonum vardı jimmy key den almıştım. 2 haftayı geçti jeanlere veda edeli, beli çok sıktı en baştan beri, bol jeanim de yokmuş galiba 🥲

Benim de karnım çıktı artık pantolonum da baya sıktı yavaştan hamile pantolonuna geçeceğim sanırım zaten biz kumaş pantolon etek veya elbise giyebiliyoruz. Hava serinledikçe kalın çorap elbise güzel olur da şimdi ne giyeceğimi bilemiyorum ben de

Aynen çok güzel takimlar var trendyolmillada geçen sezonun, ben stokladım bile 🕺🏻
Ay linkle bizi hayrına 😂😂
Yaa sen pembe olanı mı sarı olanı mı aldın? Bendeki sarı olan 😅 ooo çok fazla fiyat farkı var ya ben çok uyguna almışım o zaman
Tavsiyeeee üzerine pembe olanı aldım canımm. Sabahta işe gitmeden süreyim bakayım emilimini iyice göreyiim
Beli lastikli kumaş pantolonlarım vardı ben onları giyiyorum çok rahat oluyo, ütü istemeyen bir iki bu tarz pantolonum vardı jimmy key den almıştım. 2 haftayı geçti jeanlere veda edeli, beli çok sıktı en baştan beri, bol jeanim de yokmuş galiba 🥲
Bakayım o markaya da benim de beli lastikli 3-5 bişeyim var ama sıkıldım giye giye. Siyah bol elbise aldım gelsin de rahat rahat giyerim

Benim de karnım çıktı artık pantolonum da baya sıktı yavaştan hamile pantolonuna geçeceğim sanırım zaten biz kumaş pantolon etek veya elbise giyebiliyoruz. Hava serinledikçe kalın çorap elbise güzel olur da şimdi ne giyeceğimi bilemiyorum ben de
Hamilelik elbiseyle çok hoş duruyor ya evet🫠 şu an ben de döndürüp döndürüp giyiyorum

Kız erkek bebekte bulantı olmuyor bak bu 2. Kişiye soruşum bu grupta 🤣🤣 ayyy kesin benimki kız o zaman of 🤣🤣
Benim de o zmaan kesin kiz çünkü benimde kusma ve bulantım vardı bu ara geçti gerçi ama şöyle soyleyim ikinci kızımda hiç yoktu o da kızdı😅her yol kıza çıkıyor bende galiba

Bende çürüteyim o zaman kızımda hiç bulantım olmadı bir kere taşınma stresinden olduğunu düşünüyorum ve bu gebeliğim de bulantıdan ölücem aniden öğürme geliyor ve kusuyorum ve doktor 11 haftalıkken %90 kız dedi 🤣
Aynısı benimde birinci kızımda kusma bulantı ikicide 0 bunda da ilkinden az olsa da bulantı kusma var

Yaklaşık 5 hafta önce böyleydi..mide bulantısı falan da hiç olmadı.bakalım yarın nasıl olucak ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü de yapıcak doktr😻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    98,1 KB · Görüntüleme: 29
Kızlarrrr günaydın. Birşey sorcam. Rüyasında altın gören oldu mu. Benim bu gece kollarım şıkır şıkır Ajda bilezik doluydu😅😅 İnternet'e göre rüyada hamile birinin altın görmesi kıza işaretmiş. Ama görenlerin çoğunun oğlu olmuş. Bu konu hakkında tecrübesi olan varmı😅😅 yada yakınlarınızdan duyduğunuz birşeyler falan. Birde hamile kaldığımdan beri en az 3 kere rüyamda doğum yaptım. Ay birde bir rahat doğurdum ki sormayın😅😅 3üde kızdı. Emzirdim hepsini. Emerlerken taşan sütümü bile gördüm ( evet klimalı odada popom açık yatıyorum. Soğukta kalmış olabilirim)🤣🤣 rüyalar tersine Çıkarmış derler Oğlum mu olcak yoksa Allah açıkça bak sana kız emanet ediyorum diyorda ben mi anlamıyorum bilmiyorum🤣🤣 rüyalar hakkında bilgisi olanlar varmı?

Kızlarrrr günaydın. Birşey sorcam. Rüyasında altın gören oldu mu. Benim bu gece kollarım şıkır şıkır Ajda bilezik doluydu😅😅 İnternet'e göre rüyada hamile birinin altın görmesi kıza işaretmiş. Ama görenlerin çoğunun oğlu olmuş. Bu konu hakkında tecrübesi olan varmı😅😅 yada yakınlarınızdan duyduğunuz birşeyler falan. Birde hamile kaldığımdan beri en az 3 kere rüyamda doğum yaptım. Ay birde bir rahat doğurdum ki sormayın😅😅 3üde kızdı. Emzirdim hepsini. Emerlerken taşan sütümü bile gördüm ( evet klimalı odada popom açık yatıyorum. Soğukta kalmış olabilirim)🤣🤣 rüyalar tersine Çıkarmış derler Oğlum mu olcak yoksa Allah açıkça bak sana kız emanet ediyorum diyorda ben mi anlamıyorum bilmiyorum🤣🤣 rüyalar hakkında bilgisi olanlar varmı?
Ay benim de iki saat sonra randevum var ve asla düzgün uyuyamadım. Sabaha kadar randevuyu kaçırdığımı gördüm ruyamda hemde defalarca ve farklı şekillerde. Bilinçaltı çok garip bir şey 😅

Ay benim de iki saat sonra randevum var ve asla düzgün uyuyamadım. Sabaha kadar randevuyu kaçırdığımı gördüm ruyamda hemde defalarca ve farklı şekillerde. Bilinçaltı çok garip bir şey 😅
Ay hadi sağlıklı güzel haberlerle dön inşallah canım. Kaç haftalıksın. Cinsiyet belli olurmu?

X