Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kan sonuçlarından anlayan var mı kızlar çoğu referans dışı biraz korktum doktor 10 gün sonra gel dedi

Eklentiler

• 1000019507.jpg
    1000019507.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 15
  • 1000019508.jpg
    1000019508.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 14
Kızlar meraba 6+2 yim arada kasık ağrılarım oluyor gaz mı normal ağrı mı ayırt edemiyorum sizler de de oluyor mu 2 gun sonra kalp atışı dinlemeye gidicem

Kızlar meraba 6+2 yim arada kasık ağrılarım oluyor gaz mı normal ağrı mı ayırt edemiyorum sizler de de oluyor mu 2 gun sonra kalp atışı dinlemeye gidicem
Benimde ara ara kasik agrim oluyor, hatta 2 gun once gun boyu kasiklarima agri girip durdu, rahim buyuyormus kese yerlesiyormus, agri sebebi bunlar. Kanama olmadikca endise etme. Agir kaldirma, agir egzersiz yapma, agir is yapma evde yeterli

Benimde ara ara kasik agrim oluyor, hatta 2 gun once gun boyu kasiklarima agri girip durdu, rahim buyuyormus kese yerlesiyormus, agri sebebi bunlar. Kanama olmadikca endise etme. Agir kaldirma, agir egzersiz yapma, agir is yapma evde yeterli
Sağol canım doktorda öyle dedi ama insan işte herşeyden pimpirik yapıyo🤷🏻‍♀️

Hanımlar selam 😊
Benim son adet tarihim 22 eylül
Beklenen tarihim dün 20 ekimdi olmayınca test yaptım pozitif. Kanda da 36 çıktı💚
yarın yeniden test verip 2 katına cikmasını göreceğim değil mi? Doktora hangi tarihte gitmeliyim sizce? İlk gebeliğim tecrübelere ihtiyacım var 😊

Hanımlar selam 😊
Beklenen tarihim dün 20 ekimdi olmayınca test yaptım pozitif. Kanda da 36 çıktı💚
yarın yeniden test verip 2 katına cikmasını göreceğim değil mi? Doktora hangi tarihte gitmeliyim sizce? İlk gebeliğim tecrübelere ihtiyacım var 😊
Betan 2 binken gidersen alttan keseyi gorebilirsin 2 3 hafta kadar bekle ama folik asite basla derim ben :)

Hanımlar selam 😊
Ben de 28 ile öğrenmiştim doktor 2 gün sonra testi yenileyelim demisti ama 5 6 gidip vermistim öyle de anlaşılıyor surekli kan aldirmaktan daha mantıklı bence hem surekli sonuç bekleyip stres de olmamış olursunuz

Ben de 28 ile öğrenmiştim doktor 2 gün sonra testi yenileyelim demisti ama 5 6 gidip vermistim öyle de anlaşılıyor surekli kan aldirmaktan daha mantıklı bence hem
surekli sonuç bekleyip stres de olmamış olursunuz
Anlamadım demek istediğini 5-6 gün sonra mı? Beklemek zor hiç daha doktora gitmedim ya anlamıyorum da 😁

Betan 2 binken gidersen alttan keseyi gorebilirsin 2 3 hafta kadar bekle ama folik asite basla derim ben :)
Folik asit kullanıyorum planlı bir gebelikti sadece beklenmeyen bir zaman çıktı sonuç 😌

Anlamadım demek istediğini 5-6 gün sonra mı? Beklemek zor hiç daha doktora gitmedim ya anlamıyorum da 😁

Folik asit kullanıyorum planlı bir gebelikti sadece beklenmeyen bir zaman çıktı sonuç 😌
İki gun sonra gidince 70 cıkcak sonraki iki gün 140 falan derken çok uzar süreç bizim gibi cok erken düşük beta ile ogrenenlerin beklemesi daha mantikli yani haftada iki üç test verecegine haftaya pazartesi verip kese görünür hale geldiyse öyle doktora gorunebilirsin

İki gun sonra gidince 70 cıkcak sonraki iki gün 140 falan derken çok uzar süreç bizim gibi cok erken düşük beta ile ogrenenlerin beklemesi daha mantikli yani haftada iki üç test verecegine haftaya pazartesi verip kese görünür hale geldiyse öyle doktora gorunebilirsin
Evet haklısın 😊 ama insan bir bilene hemen danışmak istiyor işte 😁
Yarın bakalım kaç çıkacak .
Ben 4 gün önce grip oldum doktor antibiyotik cerdi içmek için test yaptım 0.18 çıktı içtim de 4 gün nerden bilebilirim sonra pozitife dönecek 🤭 yani bir süre beklemeler beni bekliyor. Beklerim beklemesine ben değişiklik hissetmiyorum kendimde de nasil saklayacağım çevremden sorun orda 😁

Selam canım ben bugün tekrar doktorumla konustum korkacak bi şey yok Bağışıklığın da var gözüküyor geçmiş zamanlı bi cmv olma olasılığı yüksek, varsa bile su an daha cok kücük oldugu için sorun olmaz atılır vücuttan dedi. Benim 5 hafta oluyor yarın, Senin kaç haftalık gebelik
Merhaba benimde pozitif 1.07 çıktı bende detaylı tahlil verdim bir haftaya çıkacakmış korkutucu yorumlar var internette tedirgin ediyor insani inşallah korktuğumuz gibi bir olmaz sonuçlar

X