Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar Allah korusun bi sorun olursa kalp durması düşük vs gibi ( hepimizden uzak olsun amin) kanama ya da ciddi bi ağrı olur di mş? Kanama yoksa ciddi ağrı yoksa her eşy yolunda demek di mi

Arkadaşlar Allah korusun bi sorun olursa kalp durması düşük vs gibi ( hepimizden uzak olsun amin) kanama ya da ciddi bi ağrı olur di mş? Kanama yoksa ciddi ağrı yoksa her eşy yolunda demek di mi
Öyle olmasını umucaz canım yoksa ultrason dışında bunu bilemiyoruz ben onceki gebeligimde 7. Hafta kalp atışı duydum tamam rahatim dedim 10. Haftada hafif bir kanama ile gittim kalbi durmus ve kese dağılmış o zamana kadar hiç anlamadım ben o yüzden şuan böyle bişey yaşamış biri olarak her gün her gün gidesim var ama çözüm değil biraz tevekkül edip Allah a birakcaz inşallah sağlıcakla alalım bebislerimizi kucağımıza hepimiz🥰🫶🤲

Allah korusun kanama olursa parçalı düşük oluyor
Kalp durmasında hamilelik belirtilerin de azalması bulantı, kusma, aşerme, memelerde dolgunluk gibi oluyormuş

Öyle olmasını umucaz canım yoksa ultrason dışında bunu bilemiyoruz ben onceki gebeligimde 7. Hafta kalp atışı duydum tamam rahatim dedim 10. Haftada hafif bir kanama ile gittim kalbi durmus ve kese dağılmış o zamana kadar hiç anlamadım ben o yüzden şuan böyle bişey yaşamış biri olarak her gün her gün gidesim var ama çözüm değil biraz tevekkül edip Allah a birakcaz inşallah sağlıcakla alalım bebislerimizi kucağımıza hepimiz🥰🫶🤲
Geçmiş olsun. Ama neticede kanamanız olmuş. Yani belli olmuş bi problem plduğu. Bir daha yaşamayın inşallah🙏🏻

Belirtiler mi azalıyormuş? Onda damkanama ya da ağrı olmqz mı

Genelleme oluyor herkes te olacak diye bir şey yok her kanama da tehlike olarak görmüyor doktorlar

Mesela bende şuan sadece göğüs hassasiyeti var onun dışında hiç bir belirti yok hamilelik belirtisi olarak kusma mide bulantım bile olmadı hiç

Bazıları da anlamıyor bile kontrole gidiyor orda doktor söylüyor o yüzden hiç stres yapıp kafaya takmamak lazım . Stresten uzak sağlıklı beslenecek geçirelim günleri

Son adet tarihim 9 eylül
7 Ekim'de 214
9 Ekim'de 438
18 Ekim'de 1341 çıktı
21 Ekim'de doktor randevum var hayırlısı inşaAllah. ☹️
Şu an 5 hafta 6 günlüğüm
Bugün randevum vardı kızlar. 6+1 günlüğüm. Gls 16 mm dedi galiba doktor. Şükür normal gebelik dedi. Ama kalp atışını duyamadık, haftaya gidicez alttan muayene de dinlenir miş ama doktor da ben de istemedim. O hastanenin aleti tam net değilmiş o yüzden. Şimdilik sıkıntı yok şükür. O gün bikaç arkadaşlarla burda yazıştık. Kim olduklarını unuttum. Mesajımı görürseniz diye yazayım dedim şükür içim bi nebzede olsa da rahatladı. Haftaya bakalım hayırlı haberlerle gelirim inşaAllah. 🤲🏻🥰🐞🌸

Hepimizde aynı kaygı var. Benimde 2 gündür arada bulantım iştahsızlık gibi belirtilerim yok gibi hissediyorum. Kusma hiç olmadı ama sanki kusma olursa sağlıklıdır gibi bi algı oluşuyo o da beni korkutuyo. Sağsalim sürecimizi atlatalım inşallah

Kaçıncı güne denk geliyor bilmiyorum ama eğer erken bir zamanda yumurtladıysanız da olabilir beta yüksekliği. Benim de 4+3’de 6000’di, hala kafama takılıyor 😁
Ben de bugün kan verdim tekrar 4161 çıktı bende şuan 4+3 teyim demek ki kişiden kişiye göre değişiyor 😊

Merhaba kizlar bende aranıza katıldım 😍 7 yıl sonra tekrar anne olmak çok değişik bir duygu biraz korkularım var ama ne yapalım kısmet 😍 beta (5000) ama kese çok minik dedi 3 /4 haftalık dedi doktor betam yüksek geldi bana da

X