Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kizlar bende aranıza katıldım 😍 7 yıl sonra tekrar anne olmak çok değişik bir duygu biraz korkularım var ama ne yapalım kısmet 😍 beta (5000) ama kese çok minik dedi 3 /4 haftalık dedi doktor betam yüksek geldi bana da
adete kaç gün kala/geçe 5000? :)

Bence erken yumurtlamadan kaynaklı olabilir kızlar. Ben yumurtlamayı takip ettim 14. Günü 103 dü. 4+4 te de 838 di.

Geçmiş olsun. Ama neticede kanamanız olmuş. Yani belli olmuş bi problem plduğu. Bir daha yaşamayın inşallah🙏🏻
Sağol canım Rabbim kimseye yaşatmasın öyle bişey evet ama 3 hafta sonra o arada ben herkese söyledim falan hiç aklıma olumsuz bişey gelmemisti simdi ailelere bile söylemedik burda konusup rahatlıyorum cok zormus böyle bir haberi icinde tutmak

Merhaba kizlar bende aranıza katıldım 😍 7 yıl sonra tekrar anne olmak çok değişik bir duygu biraz korkularım var ama ne yapalım kısmet 😍 beta (5000) ama kese çok minik dedi 3 /4 haftalık dedi doktor betam yüksek geldi bana da
Gözünüz aydın bu arada, hayırlı olsun🥰 ikinci çocuk mu?

ikiz mi diye takıntı yaptım da, 4+3'te 6200 1-2 gün erken döllenmeyle açıklanabilir gibi kendi adıma :KK70:
Aynen ikiz ihtimali geliyor da insanın aklına ama değerlerle pek alakası yok diyorlar düşük değerli kişilerde de ikiz olmuş ben de mol gebelikten korktum açıkçası o yüzden tekrar baktırmak istedim değerime

Bugün kontrolüm vardı 7+4 ama doktor 6+4 bir hafta geriden geliyor geç döllenme olmalı dedi. Kalp atışı duyduk her şey yolunda çok şükür. Bulantılarım var ilk gebelikte bu kadar yoktu diye hatırlıyorum

Aynen ikiz ihtimali geliyor da insanın aklına ama değerlerle pek alakası yok diyorlar düşük değerli kişilerde de ikiz olmuş ben de mol gebelikten korktum açıkçası o yüzden tekrar baktırmak istedim değerime
Ben de baktım baya, sürekli hesap kitap halindeyim 😁biraz geç yakaladığım için de epey yükselmiş oldu değerim muhtemelen. Sizin ilk gebelik mi? İnşallah gönlümüze göre olsun🙏🏼

Ben de baktım baya, sürekli hesap kitap halindeyim 😁biraz geç yakaladığım için de epey yükselmiş oldu değerim muhtemelen. Sizin ilk gebelik mi? İnşallah gönlümüze göre olsun🙏🏼
Teşekkür ederim amin inşallah hepimizin gönlüne göre olsun 🙏 ikinci gebeliğim olacak inşallah ilk gebeliğimde hiç bu kadar detaylı araştırmamıştım kan tahlili bile vermemiştim 😅

Teşekkür ederim amin inşallah hepimizin gönlüne göre olsun 🙏 ikinci gebeliğim olacak inşallah ilk gebeliğimde hiç bu kadar detaylı araştırmamıştım kan tahlili bile vermemiştim 😅
İlk çocuk daha bilinçsizlik mi diyim öyle oluyor, kendi adıma en azından. Seni neyin beklediğini bilmiyorsun ☺️

Bilmiyorum yaa bende 5+1 ken gittim ama sadece kese vardı 10 gün içinde gel bebeği görelim dedi çarşamba tekrar gidcem 5+6 olcam , kalp 6-7 arası
Sağlıkla büyüyüp sağlıkla doğsunlar bütün duam bu 🥹 ben de cumaya görürüm keseyi heralde 4500 üstü olur cuma hesapladıgıma göre. Zaten yarın 5.haftamın ilk günü

Sağol canım Rabbim kimseye yaşatmasın öyle bişey evet ama 3 hafta sonra o arada ben herkese söyledim falan hiç aklıma olumsuz bişey gelmemisti simdi ailelere bile söylemedik burda konusup rahatlıyorum cok zormus böyle bir haberi icinde tutmak
Sen kaç hafta oldun canım

Kızlar çay kahve işini ne yaptınız 😅 Ne kadar içiyorsunuz? Ben kahvaltıda bir fincan çay içiyorum. Öğretmenim okulda boş derslerimde bir kahve içiyorum bazen akşam eve geldiğimde de canım çekiyor 2 oluyor kahve inşallah yanlış yapmıyorumdur 🥲

Kızlar çay kahve işini ne yaptınız 😅 Ne kadar içiyorsunuz? Ben kahvaltıda bir fincan çay içiyorum. Öğretmenim okulda boş derslerimde bir kahve içiyorum bazen akşam eve geldiğimde de canım çekiyor 2 oluyor kahve inşallah yanlış yapmıyorumdur 🥲
Ben hamile olduğumu öğrendiğimde Türk kahvesi içmiştim çok aram yoktur sevmem hatta ama yanımda biri eşlik edince ben de içtim. Yani bence Türk kahvesi ve siyah çaya ara verin. Türk kahvesi tansiyon düşürüyor. Siyah çay demir eksikliği yapıyor. Süt için diyorlar ama ℅50 . Ama ben onu da içmiyorum bana iyi gelmiyor. İçmek isterseniz ev yapımı yoğurttan ayran için bir de bebek gelişimi için maden suyu ama tabiki doktora danışın sonra. Yani ben şahsen öyle yapıyorum.

X