2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın bebeğim karışım tarzı şeyler yemiyor.Kahvaltıda da resmen düzgün kahvaltı yapmıyor yumurtalı ne yapsam yemiyor pankek krep , haşlama vs. Domates salatalık labne ceviz bunları yiyor ne yapıyorsunuz karışım yapmayan annelerimiz
Senin bebiş yiyordu sanki yeni mi yememeye başladı canım

Uyku tulumu 1 tog aldım ama şu an kalın gelir gibi o yüzden normal tulumlardan giydiriyorum, kış için de 1 tog yeterli olur mu 2 tog da almak gerekir mi bilemiyorum açıkcası. O yüzden havalar soğusun bi öyle karar veririm dedim.
2.5 tog aşırı kalın dışarıda kullanılır bişey. Ev de doğalgaz vs varsa 2.5 tog fazla gelir içeri için

Kızlar biz birlikte yattığımız için ince gecelik giydirip bnm ince yorganı ortuyorum üstüne kollar dışarda uyuyo ben üşüyorum o usumuyo galiba bide bana sarılıp uyuyo romantik oğlum😍 yemek konusunda bende yavaş yavaş pankek omlet yapayım diyorum çocuk çorba ve pütürlü şeyler yiyo az haşlanmış havuç salatalık veriyorum onları yiyo blw gecicem sanırım bende

Ben gece uykusuna yatirmadan klimayla odayi serinletiyorum 15 dakika kadar. Gercekten de rahatça daliyor uykuya. Eger serin olmazsa zaten emerken terleyip rahatsiz oluyor ve uyumuyiror
Aynen bende onu keşfettim uyumadan önce camı açıp javalandırıyorum bazen sıcak oluyor açık bırakıyorum dahs rahat uyuyor ama bu ara ayağa kalkmayı öğreniyor sanırım ondan aşırı zor dalıyor saatler sürüyor uykuya geçmesi

Kaç diş çıktı şimdiye kadar canım? Biran önce rahatlıkla çıkarır inşallah 🙏🏻
İnşallah hepsi rahat çıkarır dişlerini 3 dişi çıktı ikisi altta biri sol yan kesici ön sol kesici de görünmeye başladı çizgi şeklinde bakalım nasıl gelecek yani üst dişler arasında 2 hafta var wampir diş olmadan yanındaki de çıkmaya başladı inşallah

Bu ay bnim bebeğimden de kan alacaklar maşallah çok güçlendi korkuyorum durmaz diye babası ben girmem sen hallet diyo o da korkuyormus ben nasıl tutucam çocuğu

Benim oğlumda gazlı ama uyuyunca ayakları baya sıcak oluyor çıkarıyorum ya ama bende aynı durumdayım devamlı uyanıp üzerini örtüyor ayaklarıyla açıyor yada dönerken açılıyor bir kere örtü üzerine dolanmış bacaklarına kundak gibi olmuş bir köşe de kalmış dönememişte ondan küçğk örtü örtmeye başladım onlada üstü açılıyor bmyke olmayacak dedim uyku tulumu aldım 1 tog şuan bizim oda da 24 25 derece gidip geliypr 1 tog sanki biraz fazla gibi geldi ama sabah karşı baya soğuk oluyor içerisi nasıl 25 derece anlamıyorum. Kendimde uzun kollu giyiyorm artık. He bu arada akşam te kat giydiriyorum gece 2 3 gibi bir kat daha giydiriyoeum üzerini açıyor çünkü ama artık uyku tulumuna geçicem
Gece alt üst değiştirmemi yapıyorsun ben hayatta bulaşamam 😂 uykusu kaçar 2 3 saatime mal olur

Kızlar biz birlikte yattığımız için ince gecelik giydirip bnm ince yorganı ortuyorum üstüne kollar dışarda uyuyo ben üşüyorum o usumuyo galiba bide bana sarılıp uyuyo romantik oğlum😍 yemek konusunda bende yavaş yavaş pankek omlet yapayım diyorum çocuk çorba ve pütürlü şeyler yiyo az haşlanmış havuç salatalık veriyorum onları yiyo blw gecicem sanırım bende
Nasıl sarılıyor 🥰

Ben de bilemedim tog konusunu ondan hala alamadım.Kendiniz gece üşüyor musunuz nasıl giyiniyorsunuz ondan bir tık kalın tutabilirsiniz.Örneğin ben çok ince şortla yatıyorum ama üzerimi örtüyorum.Bebegimi uzun giydiriyorum üzerini örtüyorum
Ben askılı ve şort ile yattığım için bir miktar serin geliyor, ben bebeğin üstünü örtemediğimden çok rahatsız oluyorum üşüyor mu diye düşünüyorum o yüzden.
Benim oğlumda gazlı ama uyuyunca ayakları baya sıcak oluyor çıkarıyorum ya ama bende aynı durumdayım devamlı uyanıp üzerini örtüyor ayaklarıyla açıyor yada dönerken açılıyor bir kere örtü üzerine dolanmış bacaklarına kundak gibi olmuş bir köşe de kalmış dönememişte ondan küçğk örtü örtmeye başladım onlada üstü açılıyor bmyke olmayacak dedim uyku tulumu aldım 1 tog şuan bizim oda da 24 25 derece gidip geliypr 1 tog sanki biraz fazla gibi geldi ama sabah karşı baya soğuk oluyor içerisi nasıl 25 derece anlamıyorum. Kendimde uzun kollu giyiyorm artık. He bu arada akşam te kat giydiriyorum gece 2 3 gibi bir kat daha giydiriyoeum üzerini açıyor çünkü ama artık uyku tulumuna geçicem
Valla bana da serin geliyor 24-25 civarı göstermesine rağmen. Uyku halinden sanırım öyle hissediliyor. Ben de aldım uyku tulumu biraz daha serinlerse ona geçerim artık. İnşallah öyle biraz rahat ederim 😅

Ben askılı ve şort ile yattığım için bir miktar serin geliyor, ben bebeğin üstünü örtemediğimden çok rahatsız oluyorum üşüyor mu diye düşünüyorum o yüzden.

Valla bana da serin geliyor 24-25 civarı göstermesine rağmen. Uyku halinden sanırım öyle hissediliyor. Ben de aldım uyku tulumu biraz daha serinlerse ona geçerim artık. İnşallah öyle biraz rahat ederim 😅
Aslında kolsuz zıbın üzerine 1 tog terletmez gibi geldi bana

X