2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay bende dün aldım hiç anlamam avokadodan baya sert sapını çıkarıp bakın dediler sarı gibi daha olmamış kaç gğne olur acaba buz dolabında mı tutsam dışarıda nı bilemedim bir de onu kesince hemen bitmesi mi lazım
Canım yeşil olandan al sapı siyah olmasın çabuk olgunlaşsın istiyorsan elmanın yanına koy. Ben dışarda tutuyorum. Bide elinle bak ben aşırı sert olanı almıyorum çok geç olgunlaşıyor hatta bazen olgunlaşmadan siyahlıyor. Biraz parmağıma yumuşak geleni alıyorum

Ay bende dün aldım hiç anlamam avokadodan baya sert sapını çıkarıp bakın dediler sarı gibi daha olmamış kaç gğne olur acaba buz dolabında mı tutsam dışarıda nı bilemedim bir de onu kesince hemen bitmesi mi lazım
Ben en son kendime aldığımda dışarda tuttum 1 gün baktım sertti ertesi güne baktım yalan olmasın belki 2. Gün simsiyah olmuştu şimdi buzdolabında tutuyorum dilim alıp suyun
İcjnde dolaba koycam oyle kararmihirmus galiba bide A Alliswell23 evet canım ilk kez yiyecek.

Ben bile sevmiyorum yiyen nasıl yiyor sırf sağlıklı bı yağ diye denetmek istiyorum

Benimki de 35+3 prematüre bizim doktor da yürüme arkadaşı kullancaz yürüteç yok dedi.Biz ebebekte bir denedik o kadar sevindi ki kahkahalarla yürümeye başladı dayanamadık aldık azar azar bindirdim ama bir haftadır o kadar hastayım ki her yerim ağrıyor bezini zor alıyorum yürüten olmasaydı nasıl oyalardım hiç bilmiyorum.En karşı insanlardan biriydim yürüteçe seviyesini en düşüğe aldım ayak uçlarıyla basmasın diye.tabi endişeleniyorum da binmesi kaynaklı yürümede zorluk çeker miyiz diye.İnsallah bir şey olmaz. Bir haftadır bu Yürüteçle bebeğimi iyi oyaladım tabi kendisi o kadar geliştirdi ki evin içinde süzülüyor resmen 🫠🫠🫠🫠
Maşallah canım .sizede geçmiş olsun dikkat edin çocuğunuz kucağına alırken maskeyle takın premature çocugunuz bağışık düşük hemen hastalanir Allah korusun.bol bol vitamin yiyin salgın var suan.biz daha başlamadık. 26haftalik doğdu. Ne zaman başlar bilmiyorum bu ay kontrolü var bakalımvdaha destekle oturuyor . Çocuğunuz bağışık güçlendirme iğne verdimi synagis aşısı. Biz vurduruyoruz 5tane doz.3tane vurdurduk 2tane kaldı.premature çocuğum oldugu için iğne devlet karşılanıyor.

Ben kısa kollu zıbın arti kısa sortla yatiriyorum üstüne de yorgan yüzü çarşafi ortuyorum bazen aciyo bazen acmiyo havaya vagli bı ara serindi baya uzun kollu bacskli jnce takım giydirdim

Maşallah canım .sizede geçmiş olsun dikkat edin çocuğunuz kucağına alırken maskeyle takın premature çocugunuz bağışık düşük hemen hastalanir Allah korusun.bol bol vitamin yiyin salgın var suan.biz daha başlamadık. 26haftalik doğdu. Ne zaman başlar bilmiyorum bu ay kontrolü var bakalımvdaha destekle oturuyor . Çocuğunuz bağışık güçlendirme iğne verdimi synagis aşısı. Biz vurduruyoruz 5tane doz.3tane vurdurduk 2tane kaldı.premature çocuğum oldugu için iğne devlet karşılanıyor.
Yok bize öyle bir iğneden hiç bahsetmedi doktoru belki doğum haftasına göre öneriliyordur ilk kez duydum sizden 🫠

Ben en son kendime aldığımda dışarda tuttum 1 gün baktım sertti ertesi güne baktım yalan olmasın belki 2. Gün simsiyah olmuştu şimdi buzdolabında tutuyorum dilim alıp suyun
İcjnde dolaba koycam oyle kararmihirmus galiba bide A Alliswell23 evet canım ilk kez yiyecek.

Ben bile sevmiyorum yiyen nasıl yiyor sırf sağlıklı bı yağ diye denetmek istiyorum
Ben severim valla 😂 balla felan yiyorum bazıları limon sıkıp sarımsak eziyormuş öyle hiç denemedim.
Bebeğime ilk normal tattırdım sonra yoğurtla vs karıştırıp yediriyorum bence ilk tadını alsın normal sade ver

Kızlar trendyolda carter's ürünlerinde çok güzel indirim yapmışlar bebek tulumları çok güzel
Ayyy canım haber verdiğin için teşekkürler 🤩 aslında birbirimize burda indirim gördükçe haber verebiliriz.Ben bir indirim canavarı olarak her türlü bebek ev hersey çok severim 🤣🤣🤣

Ben genelde yemeye hazır olgunlaşmış alıyorum dışı daha siyaha yakın yumuşak oluyor. Kesiyorum kavanoz içinde su ve limon ile dolapta saklıyorum. Olgunlaşmamış aldığımda da buharda pişirip verdim daha önce

Ayyy canım haber verdiğin için teşekkürler 🤩 aslında birbirimize burda indirim gördükçe haber verebiliriz.Ben bir indirim canavarı olarak her türlü bebek ev hersey çok severim 🤣🤣🤣
Bende bende 😂 hamileyken hep burdan paylaşırdık aslında indirim aktüel ürün herşeyi birbirimize haber verirdik 😂 şimdi pek yapmıyoruz

Canım yeşil olandan al sapı siyah olmasın çabuk olgunlaşsın istiyorsan elmanın yanına koy. Ben dışarda tutuyorum. Bide elinle bak ben aşırı sert olanı almıyorum çok geç olgunlaşıyor hatta bazen olgunlaşmadan siyahlıyor. Biraz parmağıma yumuşak geleni alıyorum
Bende en sert olanı seçtim aldım mükemmel avokadoyu seçtim sanırım ahahahah

Görümcemin kocası bunların satışını yapıyor hamileyken bana devamlı getirirdi şimdi gittim tanesine 50 tl verdim pahalıymış🤣

Kizlar bunun gibi grubu nasil açılıyor. Listesini falan nasip yapiliyor bilen var mi

X