2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
felicita17 felicita17 canım ilk oğluma hamileyken eşim faydalı diye avakoda almış bir poşet ve taş gibiler 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ bebek için faydalıymış ye bunları dedi. Bende hiç bilmiyorum kestim taş gibi bu ne be yenmez dedim, sonra netten baktım salatalar koyun deniyor öylede yiyemedik. Yumuşak olacakta ne kadar olacak hiç bir bilgim yok. Ziyen olmuştu canım avokadolar 🙈🙈Çok sonra bir arkadaşıma kahvaltıya gittim masada yeşil zeytinyağlı bir ezme var ama ne olduğunu bilmiyorum. Neyse yiyorum çok güzel am ne olduğunu lestiremedim 🤭🤭 başka bir arkadaş daha var ben gibi kör cahall kabak mı ezdin bize ne güzel olmuş limon ve yağla dedi 🙈🙈o da kabak değil bilin bakalım ne dedi 👀nerden bilek avakoda olduğunu... Artık bende öyle dilim değilde ezilecek yumuşaklığı gelince çatalla ezip tuz limon ve yağla karıştırıyorum ekmeğimi üzerine sürüyorum çok lezzetli oluyor😋. Birde öyle dene istersen.

Hasta olmama daha 6 gün vsr 3 gündür karnım çok ağrıyor ya daha geçen ay ilk kez adet oldum doğum sonrası, düzensiz mi olıyor acaba bir süre

Kızlar doğum kontrol hapı kullanan varsa ne kullanıyorsunuz gynelle kullanıyordum eskiden ama bulmak imkansız hiçbir yerde bulamıyorum

Bende tarhanalı omlet denemek istiyorum sevdi mi? Bazı doktorlar beyazını da verebilirsin diyor geçen bende bizim omletten biraz yedirdim beyazını
Sevdi bence de güzeldi kendimize bile yapabiliriz 😅 haşlama yaptığımda tüm beyazı yedirmem ama yine birkaç veririm ağzına omlet tarzında da hepsini veririm artık

X