2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yaa sen harikasın çok güzel anlatmışsın o zaman sıfır kapak ve uygun kavanoz sipariş ediyorum
Lafımı yanlış anlama da ben genelde hiç bilmediğim bi seyi birine sorduğumda mala anlatır gibi anlat derim. O yüzden ayrıntılı yazdım. Senle değil sorun benle

Lafımı yanlış anlama da ben genelde hiç bilmediğim bi seyi birine sorduğumda mala anlatır gibi anlat derim. O yüzden ayrıntılı yazdım. Senle değil sorun benle
Moni bazen senle ben aynı kişi olabiliriz diye düşünüyorum geçen gün aslında sinirli biriyim diye anlattığın yazıya denk geldim bir de şu mala anlatır gibi anlat lafı ben de salaga anlatır gibi anlat derim

Ay doğru ya ben o soğan muhabbetini unutmusum sorryy pişince gazı mazi kalmaz ya. Ben kendi yemegim gibi yapicam herseyi tuz baharat yağ dikkat ederek. Yoksa coo sorun oluyo.
Bende yeme kısmında başarılı değilim bence 50.1 ciltim bugun

Ana çok mantıklı e hepsini mama gibi yapsak vakumlasak olmaz mı ki mesela şeftali ve armudu birlikte bir kavanoz yapsak, kısın da bi irmik pişirir karıştırır veririz bide buzdolabına mı kaldırdın
Öyle de olur ama ben karıştırma imkanı bulamadim. Benim ev aşırı sıcak olmuyo bazı yerler serin o yüzden serin bi dolaba kuru dolaba kaldırdım. Kiler gibi yani. Direk güneş görmezse ve kapağı da sağlamsa dışarıda bi sey olmaz

Zargana seni ben 1 yaşından sonra cesaret edebilirim gibi soğana salçaya
Bizim ev aşırı sıcak yapabilirsem sanırım buzdolabında tutarım

Zargana seni ben 1 yaşından sonra cesaret edebilirim gibi soğana salçaya

Bizim ev aşırı sıcak yapabilirsem sanırım buzdolabında tutarım
Zargana mi zgshzh ulam hiç bunu diyen olmamıştı sgahsgH
1 yasinda da yemek seçme yaparlar yalnız sen bilirsin gene de ama tatlara ne kadar erken başlarsa o kadar iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…