2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    297
Kesinlikle yabancılık çekmezsiniz şehrin ortasından akan bir çay çayın her iki tarafında da kafe ve restoranlar var otururuz birine birer köpüklü Türk kahvesi içeriz ne güzel olur Yolunuz düşerse memleketime bana yazın lütfen

Bu arada Çanakkale muazzam bir şehir herkesin gidip görmesi gerek

Çoğu zaman en doğru olan o

Yaaaa çok guuzeeeel okurken gözümde canlandı resmen. Akar su, şu birikintisi deniz çay dere hatta çeşme oluklari bile aşırı mutlu eder beni bizim dere oenarlarinda öyle Cafe yok ama o dere boyu ağaçların altında yürümeye bayılırım.
Umarım yolumuz hayirli ve güzel sebeplerle düşerde bi tanışmak nasip olur. Belki bizden önce siz gelirsiniz bu taraflara yöreye ait yemeklerden yiyip bi + 5 kilo ile ugurlariz sizi
Bu arada kastamonuya yolu düşen düşecek olanlar da haber verirse aşırı mutlu olurum.

Bu arada Çanakkale muazzam bir şehir herkesin gidip görmesi gerek
Ahhh evet ya. Henüz nasip olmadı ama çocukluğumdan beridir merak ve hasret duyuyorum. Bizim büyük dedemizin tüm kardeşleri ve köyümüzde ki tüm erkekler gitmis ve geri de gelememisler. Kastamonu ve sinoptan çok gitmis kurtuluş savaşı zamanında. Atalarımızı yerinde ziyaret etmeyi çok istiyorum. Bakalim ömrümüzde nasip olucak mi

Zargana mi zgshzh ulam hiç bunu diyen olmamıştı sgahsgH
1 yasinda da yemek seçme yaparlar yalnız sen bilirsin gene de ama tatlara ne kadar erken başlarsa o kadar iyi
Asfdsadfsa ilk ben mi demiş oldum
Ya ben eserekliyim tadimlar bitince deneyebilirim de bu bebek tarhanası falan varmış onları ne zaman vereceğiz acaba

Kizlar bebisleri koltuk kenarına destekli oturtmaya basladiniz mi ? Ya da mama sandalyesine şuan ne asamadasiniz ?
Mama sandalyesinde ve sürekli kucağımda oturuyor şu vakumlu banyo oturanları var ya Onlardan da var tezgahın üzerine koyuyorum oturuyor güzel güzel

Ben daha ters çevirme aşamasında döktüm içinde ne var ne yok ay hiç beceremiyorum bu incelikli işleri ver cimentoyu taşı duvar öreyim ama kaynar marmelatı ters çevir avcunu böyle şeyler yapmayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…