2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Evet bişey diyince sanki şikayet ediyormuşum gibi geliyor insanlara. Eşime veriyorum 5 dkya getiriyor maximum bakma süresi 15 dk sürekli bişey çıkarıyor bir sigaraya gidecem diyor bir lavaboya gidecem diyor vs. Çocuğu hemen veriyor uzun süre baktığını görmedim. Birde çocuğu verince çocuk arkasından ağlıyor resmen kaçarak gidiyor ama lafa gelince sen niye yoruluyorsun ne yapıyorsun ki oluyor

Ya benimki babasından durmuyor aslında babasıda benim gibi ilgilenmiyor öyle huysuzluk yaptığı için bende durmuyor diyor yada aynen dediğin givi tam bericem tuvaleti geliyor tam verixem susuyor ay resmen çocuk giibi bunlar

Hiç kimse hiçbir şeyi anlamıyor maalesef dediğin gibi hemen kötü anne çocuğuna bakamıyor dilinden anlamıyor beceremedi..

Devlettekiler neden böyle anlamıyorum bende şehirdışındayken bebeğim hasta oldu hemen acile götürdük devlet Hastanesi'ne. Annem dedi ki çocuk ağlıyor uyumuyor gece boyu ayakta dedi nöbetçi acildeki kadın doktor battaniyesi ile gelmiş ee bak bende uyumuyorum nolmuş ki diyor. Böyle bir tavır yok şok oldum

Zamanla kalınlaşmadı mı ben bebeğime kaç kez baktım ama kalınlaşana kadar anlayamadım dil bağı olduğunu

Benim bebekte durmuyordu son bir haftadır babacı kesildi başıma. Benden babasına bi atlayışı var bozuluyorum bazen istiyorum onun kucağından gelmiyor bana kaçıyor. Ama ona rağmen çocuğa en fazla 15 dk bakıyor çocuğu bana veriyor çocuk arkasından ağlıyor kaçıyor insan üzülür döner bakar biraz daha

Ya güzel dille anlatmayi bilmiyolar tamam her hasta anlayışlı olmayabilirde karşındaki hastanın konuşmasından bile anlarsın nasıl bir dilden anlayacağını sana yaklaşımını vs ona göre bari davran
Delirdim ya görünce iyice saçmalık....
İnsanın birsürü şey yazası geliyor da işte ban sebebi

söylediğiniz şeylere katılıyorum hele son söylediğiniz cümleye.İyi doktorlarımızı tenzih ederek söylüyorum meslekleri gerçekten çok kıymetli ama kendileri dışında herkes mi cahil bu nasıl tavır.Devlet hastanelerine gitmekten çekinir oldu insanlar

Kızlar bir de size bir şey danışacağım.Kan tahlilleri 9 ayda yapılıyor diye biliyorum bizim doktorumuz 1 yaşında istedi.Doktorlarınız bu konu hakkında bilgi verdi mi sizlere

Benim çocuğa özenmiş seninki de

Kızlar bir de size bir şey danışacağım.Kan tahlilleri 9 ayda yapılıyor diye biliyorum bizim doktorumuz 1 yaşında istedi.Doktorlarınız bu konu hakkında bilgi verdi mi sizlere
Ben 9 ay tahlilerini 8. ayda yaptırdım yani doktor öyle uygun gördü bence 1 yaş geç ya

O konu hakkında birşey söylemedi ama 8.ayda kontrole gelmemize gerek olmadığını 9.ayda görüşeceğimizi söylemişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…