2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben topuk kanı ve 1. Ay aşısı haricinde hiç tutmadım bilerek. Hem dayanamıyorum hemde böyle sizin gibi bakıp hislenmesjn diye. Başka bi ebeden destek alıyoruz eğer yanımda esim yoksa. 6. Ay aşısı var 2 3 hafta sonra o zamandan çok korkuyorum bende baya bilincleri yerine geliyi çünkü

Burada birinde okumuştum eline poşet verdim yazmıştı bende verdim yarım saattir oynuyor hışırtılı kitabı bu kadar sevmiyor sağolsun söyleyen kişi
Eki Görüntüle 3447156
Ben bunu yapıyorum ama ben yazmış miydim hatırlamıyorum hatta karton bardak da veriyorum donusumlu sıkıldıkca değiştiriyorum. Eline binsey verirken ağzına getirip ısırma emme yada parçalama riski olan bi sey varsa eğer emzik veriyorum daha güvenli hissediyorum gözümün önünden de ayırmıyorum asla. Karton bardak varsa bi elini içine sokup iki eliyle tutmasını sağlayın tırnaklarıyla felan girc gircc diye oynuyolar. Zarar vermeyecek kenarları keskin olmayan plastik kapaklar saklama kaplarin yani huniler vs veriyorum hep. Dolap süsleri veriyorum gene mıknatıs olduğu için emzik veriyorum ağzına alma egilimi olmuyo onlarda da bazen bisküvi kek tarzı paketleri veriyorum. Dokunsun merakı gitsin diye. Zararı olamayacak herseye dokunmasini sağlayın. Özellikle abur cubur paketlerine dokunsun kısıtlamak yasaklamak çok daha cazip kılar. Ağzına alıp tadına bakmadığı sürece herseye okeyim ben

Ben de annemle gidip anneme tutturuyordum ama bu kez bana kaldı bir daha da tutmam keşke akıl etseydim.bşr bitmedi şu aşılar moni ne alacaksın güneş kremi ben de alacağım ama içime sinen bir şey bulamadım sanki daha

Ben de mutfak eşyaları falan verdim bugün karton bardağı da deneyim

Ası vur durarak ıyı mı kötü mı yapıyoruz covıd de olanları duyduk neler dedıler yaptırmsswk allah korusun yarabbı m

Ooo maşallah ilk tadım kabak mıydı
Yok patates ile başladık ama patatesi çok sevmedi yüzünü buruşturdu biraz daha pütürlü ya patates belki ondan hoşlanmadı bilmiyorum ama kabağı hiç sevmez herhalde dedim ilk gün küçük bir parça yaptım hepsini yedi dün 3 parmak kadar kesmiştim yedi bugünde ikea renkli plastik tabaklar var ya onu doldurdum hepsini yedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…