2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bebişler kıme benzıyor herkesın bebegı çok tatlıdır emınım mınnak mayalı hamurlar ballı lokmalar
Benim kız aynı benim bebekliğim ikimizin 3-4 aylık halini yanyana koyduk aynı kopyam ama yanaklar aynı baba ve burnu olsun burnu benzesin çok istiyordum zaten ama yavaş yavaş babaya dönüyor

Benım bebegın kg alımı ıyı olduğu ıcın benım doktorda başlatmadı 6 ay dedı şu bıle verme bakrın idrar rengınssrı 1 çay kasıgı drdı bu sıcak havada yazık ya
Bizim doktorda 180 gün olmadan başlama sakın dedi idrar arada sarı oluyor dedim normal havalar sıcak dedi su ver falan demedi ama ben veriyorum

Ben almayı düşünüyorum makarnalarını evet biraz sanki pahalı gibi

Benim soy sop bi karışık abooo kim kimdir belli değil alabildiğine bozkır zaten tabi sen alışıksın hamsilosta çay içmeye bizim kıraçlarımızı beğenmezsin
Sana bana kötü haber sinop merkezde yaşamıyorum ve hiiic hamsilosa da gitmedimnsgsgsgsg zaten bize heryer hamsilos gibinoldugundan pek cazibesi yok oranın. 3 yık evvel bi sel felaketi olmuştu sinop ve kastamonunun sınır bölgesi var orda doğdum büyüdüm. Artık pek gitmek istemiyorum yeni yeni kendine geliyor ama çok harap etti sel. Gideceğimiz zaman sinop merkeze gidiyoruz ama bu yıl bi gecelik debolsa kamp düşüncemiz var arkadaslarimizla bakalim becerebilecek miyiz

Öyle deme Moni moni İç Anadolu’da da güzel yerler var
Ahahah elbetteki var yurdumun her taşı toprağına hayranım. Ama bi 30 yıl mavinin yeşilin içinde boğulmuş biri olarak bana boş geliyo. Gözlerim yeşil arıyor 2 yıl evvel bi doğu türü yapmıştık. Beni en çok zorlayan nevsehir olmuştu tek renk tonunda heryer. Biraz daha güneye maras Antep civarı yeniden yesillenince gözüm gönlüm açılmıştı
Siz nerelisinizb

Belki bebek tarhanasi veya irmigini alirim. Yani sadece bu markaya has değil. Onun dışında Belki buyuyup şekilli renkli şeyler dikkati çekip cezbederse öyle alirim Belki.

Siz hala d vitamini kullanıyor musunuz bilmiyorum ama ben bırakmadkm sağlık ocağı bana içmeye gerek yok kışın başlarsın dedi ama dinlemicem. Bunçar sanıyor ki biz dışarı çıkıyoruz güneş alıyoruz aksine güneş var diye çıkmıyorum

Kızlar günaydın dün menenjit aşısı olduk demiştim sabah suan bebeğin biraz ateşi var dün aşı olunca ve alsam üstü çaldık verdik suan ateşi oldugu için yeniden verdik ama içim rahat değil vermese miydik ki

6 saatte 1 calpol verebilirsin ateşi olmasından daha iyi ilaç vermek o yüzden korkma bence

Bana hiç bi sey demediler ama 1 yasa kadar devam edicem. Ve evet bizde hergun çıkamıyoruz aşırı sıcak. Dun öğlen gideceğim yolun ceyreginden geri döndüm. Bide hala güneş kremi konusunda kararsızım siz aldınız mı Yda düşündüğünüz bi marka var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…