2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende ilk ay tek gitmek zorunda kalmıştım sonra ya eşimi alıyorum yada oradaki diğer ebeye rica ediyorum. Tutamam deyince hemen yardımcı oluyolar saolsunlar.
Siveno yada ecowel düşünüyorum ama hala kararsizim

Eline veriyormusunuz peki blw şeklinde mi yapıyorsunuz?

Yeşile alışkın ve yeşili seven biri olarak Nevşehirin ruhunuzu daraltması çok normal Ben Eskişehirliyim Moni moni

2 aylık olduğundan beri kullanıyorum yüzüne mercimek kadar yediriyorum öyle yap demişti doktorumuz
Ve tabi ki incia kullanıyorum

Hamsilosa yoluna verdiği huzur hissine hayran kaldım genel olarak çok güzel memleket
Ooy suyun önünde ne durabilir ki çok geçmiş olsun

Yeşile alışkın ve yeşili seven biri olarak Nevşehirin ruhunuzu daraltması çok normal Ben Eskişehirliyim Moni moni
Eskişehire hiç gitmedim ama gidersem yabancılık cekmeyecegimi düşünüyorum. Bizimde Eskişehir gibi yoğun ve büyük olmasada şehrin ortasından dere akiyo. Bebis biraz daha büyüdüğünde gitmediğimiz şehirlere gitme planlarımız var ama ilk olarak hedefimiz Çanakkale olucak belki yollarımız bi yerde kesişir bi kahve içer 40 yil kitlerizz

Son düzenleme:
Hamsilosa yoluna verdiği huzur hissine hayran kaldım genel olarak çok güzel memleket
Ooy suyun önünde ne durabilir ki çok geçmiş olsun
Rabbım ulkemizi bizleri tüm afetlerden korusun
Evet güzel bi yer ama dediğim gibi biz çok benzer yollardan geçtiğimiz için vaauuw olmuyoruz daha çok bozkirlarda insanlar burda nasıl yaşıyor yaa diyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…