2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar dün 8. Ay kontrolüne gittik, menenjit aşısını farklı planladı bu sefer 10. Ayda yapalım dedi ilk dozu için sonraki dozu da 13te yapalım dedi toplam 3 doz yapacakmış.
Onun dışında tavuk başlayabilirsin artık dedi, tavuk konusunda çekimser olduğumu söyledim 1 yaştan sonra çoğu gıdayı yiyecek nasıl sakınacaksın zaten dedi başla tavuğa balığa dedi. Tuz baharat hala yok kendi yemeğimize çok seviniyor felan dedim şuan kendisine tuz baharat sakın kullanma dedi sadece kekik ve nane için izin verdi

Kızlar dün 8. Ay kontrolüne gittik, menenjit aşısını farklı planladı bu sefer 10. Ayda yapalım dedi ilk dozu için sonraki dozu da 13te yapalım dedi toplam 3 doz yapacakmış.
Onun dışında tavuk başlayabilirsin artık dedi, tavuk konusunda çekimser olduğumu söyledim 1 yaştan sonra çoğu gıdayı yiyecek nasıl sakınacaksın zaten dedi başla tavuğa balığa dedi. Tuz baharat hala yok kendi yemeğimize çok seviniyor felan dedim şuan kendisine tuz baharat sakın kullanma dedi sadece kekik ve nane için izin verdi
Birde salça kullanma dedi. Domates sosu felan kullanabilirsin dedi.

Menenjit acil değil diye mi erteledi acaba . Salça ne zaman kullanılacak onu dedi mi

Geçmiş olsun canım son durumun ne
Sağol canım dün akşam 8 de bebeği uyutup bende bayıldım yanına tabi o uyandıkca bnde uyandım en son 1 gibi rahat dinlenmiş hissettim diş çıkarıyor ya ister istemez stres yaptım herhalde yoksa başka derdim yok şükür, aynı sizlerin dediği gibi ii ii we we aglama hali oyun oynamaz kucaktan inmez yoruldum.herhalde

Bir değil iki ayrı çocuk doktoru.Her gittiğimde emmiyor emmiyor sütüm azaldı dedim.Hic böyle bir sebebi var mı diye bakmadılar bile aylarca uğraştım enmedikce sütüm azaldı süt artırma kamplarına katıldım hele o son çırpınışlarım iki saatte bir süt sağdım gece gündüz 15 gün artsın diye.Yani diyecek bir şey bulamıyorum.Hadi benim ilk bebeğim doktorların bileceği bir şey hiç mi akıla gelmez.Böyle bir sebepten ememeyecegi çok üzücü
Çocuğun nasibine girmiş Dr Lar yazık yaa Allah'tan bulsunlar canım ne diyim çok geçmiş olsun hayır bizim de aklımıza gelmedi ki ben de bilmiyordum mesela bilsek ah ah😓

Bende izledim sezeryanla doğumu sanki korku filmi gibi anlatmışlar keyfimizden sezeryan oluyoruz sanki ayrıca bize değil Doktorlara desinler onların kolayına geliyo sezeryanla doğurtmak bebeği, benmkinin kafası büyük dedi sezeryan yazdı bekletmedi mesela 38 de aldı. Neyse sonuç olarak bebeğim sağlıklı ben sağlıklıyim yöntemin ne önemi var fikrindeyim

Böyle şeyleri riske atmamak lazım Allah korusun çocuk olduktan sonra ben çok korkuyorum biley olursa bana diye sende ihmal etme:KK43:
Neyseki akşam saatiydi de eşim geldi hemen biraz ona sattım bebeği mutfagi topladnm iyi geldi sonra da uyuduk tabi kesik kesik de olsa o da iyi geldi dinlendim şu diş muhabbeti ne zor ya her 3 haftada 1 bunu mu yasicaz biz,😥

Sağol canım dün akşam 8 de bebeği uyutup bende bayıldım yanına tabi o uyandıkca bnde uyandım en son 1 gibi rahat dinlenmiş hissettim diş çıkarıyor ya ister istemez stres yaptım herhalde yoksa başka derdim yok şükür, aynı sizlerin dediği gibi ii ii we we aglama hali oyun oynamaz kucaktan inmez yoruldum.herhalde
Geçmiş olsun 🙏

Ben tarçın veriyorum bazen gece mamasını bir kaç kere de kimyon verdim

X