2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben 24 derece calıstırıyorum ev 23 derece oluyor altına ince uzun pijama üzerine ya ince uzun kollu pijama ya da kısa kollu giydiriyorum ayakta da çorap oluyor gündüz.Gece klimasız odada yatıyoruz ama yine de soğuk gelir diye uzun giydiriyorum altını üzerini sürekli tepip atıyor

Kızlar ya ilk defa böyle bişey oldu kabızlık böyle bişeymi sert siyah kaka kabızlık mı yoksa korkmalı mıyım. Kaç gün demir kullanmadım kabızlık geçmişti dün yine demir kullandık bugün kaka rengi siyah ve katı. Kabız mı oldu ki bizim demir ilacının rengi kırmızı da değil beyaz o siyah kaka yapmasına sebep olmuş olabilir mi diyecem de

Siyah kakanın sebebi demir ilacı

Midesi sıkışıyordur annesi, benimkininde ben ne zaman altını açıp ayaklarını diksem bezi altına koymak için üstten atardı. 15 20 gündür yoktu, kusmalar da baya azalmıştı. Ama 2 gündür yine başladık...

Aynen şükür bilsin ay daha hala niye kusuyorlar inan bilmiyorum
Valla mantıdan sonra şöööyle bi Kayseri yağlaması olsa üüüüffff

Yani benim bebişte olmadı siyah kaka ama ben bile demir ilacı içtiğimde aynı durumu yaşıyorum

Bizimkide var 2 güne bır yapıyor bazen 3 demıre başlamadan önce her sabahl aynı saatte yapardı sındı kabızama sıyah dedgıl bızımkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…