2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Ben yaklaşık 15 gündür tadım yapıyorum. Temmuzu da tadım yaparak geçirip sonra artık çorba tarzı tam tarifli yiyeceklere geçeceğim. Dediğiniz irmik muhallebi pirinç unu felan yulaf kullanılan şeylere artık ağustosta felan geçmeyi düşünüyorum

Peki gaz vs bi sorun oldu mu çok gece uykularını bozacak kadar rahatsızlık yaşadınız mi? İrmik vs og natural almayı düşünüyorum

Peki gaz vs bi sorun oldu mu çok gece uykularını bozacak kadar rahatsızlık yaşadınız mi? İrmik vs og natural almayı düşünüyorum
Bende og natural alacağım zeytinyağını da ordan aldım bizimkini kullanmıyorum. Bi kaç gün kaka yapamadı ek gıdadan diye düşündüm ama galiba demirden oldu bizim onun dışında uykular zaten bozuk olunca pek bişey farkedemedim

Mesajlarınızı okuyorum çok tatlı ek gıdaya geömişsiniz çoğunuz sağlık ocağı bana sakın başlama dedi sanki zehir vericem çocuğa ama ben artık başlamak istiyorum dün 5 aylık oldu 1 hafta daha beklicem sonra ufaktan yedirmek istiyorum yemek yedirmiyor artık bize üzülüyorum böyle ya sanki tam 6 aylık olunca ne olacak anlamıyorum

Heee herseyi ayrı ayrı 3 denememe gerek yooook ooookkkeeeey tamam kolaymış yaa
Aynen ilk başlangıcı üç gün yap sonra havuca geçince ilk gün tadını tek başına alsın 2. Ve 3. Gün karıştır. Sonra diğer sebzeye geçince yine diğerleriyle 2. Günde karıştır. Yani ben böyle yaptım.

Bana da doktor başlama dedi ama tepkilerini görünce 5. Aya girmesine 5 gün kala başladım

Demirle aynı döneme denk geldiyse ek gıda bakalım bizim maceramız nasıl olacak
Tamam zaten az az vercez ay hadi bismillah ya

Valla bizim dr 4/6 ay arası tadımlar için ideal dedi. Son bir kaç gündür sofrada kaşığa falan uzanıyo tabağıma elini sokuyo bardağımı almaya çalışıyor hazır bence artık sanki kuru pilav yapıp yanına da bi baş soğan kırmayacağız ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…