2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Bende öyle düşünüyorum ama gene de diyorum acaba bunda bi aksilik mi var. Sizlerde de oluyorsa korkulacak bindurum yok o zaman

Aynen şükür bilsin ay daha hala niye kusuyorlar inan bilmiyorum
Valla mantıdan sonra şöööyle bi Kayseri yağlaması olsa üüüüffff
Kiz sen kayserili misin mantı bükmeden anlamaliydim senle niye anlaştığım belli oldu sgqhsgshsgsg
Bizde bi arkadaşla çocukları alıp bi gun pastırmalı ekmeğe goturcez ama bakalım be zaman

Kiz sen kayserili misin mantı bükmeden anlamaliydim senle niye anlaştığım belli oldu sgqhsgshsgsg
Bizde bi arkadaşla çocukları alıp bi gun pastırmalı ekmeğe goturcez ama bakalım be zaman
Anam anammmm yaglama dehşet severım sındı yemrk yedım üstüne yerım zaten hep acımmm yumurtluyorum iştah acık efeyı tuttugu tarıh 5 hazırsn tek korınmasız ılıskı suptız efe kuş 15 gün sonra adet olmadan 2 gün önce etken gebelik testı pozitif

Yooo değilim aslında fahri Kayserili olabilirim ama sen gayserili misin yoksaaaa

O dolmaların yanına bi de ayran çalkalasaydın of of acıktım yav

Ben direkt tadım değil beslemeye başladım sanırım ya ne kadar yerse veriyorum hatta iki gündür kabak veriyorum 3 parmak kalınlığında kesmişimdir bitirdi daha versem yerdi. Bi de bu kabak çekirdeği rahatsız eder mi ayırmak lazım mı onları acaba

Atalardan bi yerlerden var bence Hem mantı hem yaglama
Yok ben sinopluyim kastamonu da yaşıyorum buralı oldum ama kayserilwrle genelde iyi anlaşırım
Sinop’u cooook severim nasıl güzel bir şehir orası ya iç anadoluluyuz kesin vardır soyda sopta bi gayserili

Ek gıda ve sonrasındaki beslenme düzenimiz böyle geçsin Allahım amin amin amin iştaha geldim kerata yüzünden

Neden sakın dedi ki benim doktor 5. Ay kontrolünde başla dedi mesela ben çok gönüllü değildim ama başladım yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…