2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Midesi sıkışıyordur annesi, benimkininde ben ne zaman altını açıp ayaklarını diksem bezi altına koymak için üstten atardı. 15 20 gündür yoktu, kusmalar da baya azalmıştı. Ama 2 gündür yine başladık...
😞 Bende öyle düşünüyorum ama gene de diyorum acaba bunda bi aksilik mi var. Sizlerde de oluyorsa korkulacak bindurum yok o zaman

Aynen şükür bilsin🤭 ay daha hala niye kusuyorlar inan bilmiyorum 😓
Valla mantıdan sonra şöööyle bi Kayseri yağlaması olsa üüüüffff🤣
Kiz sen kayserili misin 🤣 mantı bükmeden anlamaliydim 🤣🤣 senle niye anlaştığım belli oldu sgqhsgshsgsg
Bizde bi arkadaşla çocukları alıp bi gun pastırmalı ekmeğe goturcez ama bakalım be zaman🤣

Kiz sen kayserili misin 🤣 mantı bükmeden anlamaliydim 🤣🤣 senle niye anlaştığım belli oldu sgqhsgshsgsg
Bizde bi arkadaşla çocukları alıp bi gun pastırmalı ekmeğe goturcez ama bakalım be zaman🤣
Anam anammmm yaglama dehşet severım sındı yemrk yedım üstüne yerım zaten hep acımmm yumurtluyorum iştah acık efeyı tuttugu tarıh 5 hazırsn tek korınmasız ılıskı suptız efe kuş 15 gün sonra adet olmadan 2 gün önce etken gebelik testı pozitif

Yooo değilim aslında 🤣 fahri Kayserili olabilirim ama 😅 sen gayserili misin yoksaaaa 😮

Anam anammmm yaglama dehşet severım sındı yemrk yedım üstüne yerım zaten hep acımmm yumurtluyorum iştah acık efeyı tuttugu tarıh 5 hazırsn tek korınmasız ılıskı suptız efe kuş 15 gün sonra adet olmadan 2 gün önce etken gebelik testı pozitif
O dolmaların yanına bi de ayran çalkalasaydın of of 🤣 acıktım yav 🤣

Ooo hayırlı olsun 🥳
İlk gün 1 çay kaşığı sonra 1 tatlı sonra 1 yemek kaşığı olarak ilerle. Sonraki günler de yanına eklenti yaparak denemelere devam edersin. Yemezse zorlama başka gün gene denersin 😉
Ben direkt tadım değil beslemeye başladım sanırım ya ne kadar yerse veriyorum hatta iki gündür kabak veriyorum 3 parmak kalınlığında kesmişimdir bitirdi daha versem yerdi. Bi de bu kabak çekirdeği rahatsız eder mi ayırmak lazım mı onları acaba

Atalardan bi yerlerden var bence Hem mantı hem yaglama 🤣🤣
Yok ben sinopluyim kastamonu da yaşıyorum buralı oldum 🤣 ama kayserilwrle genelde iyi anlaşırım 🤣
Sinop’u cooook severim nasıl güzel bir şehir orası ya 😍😍😍 iç anadoluluyuz kesin vardır soyda sopta bi gayserili🤪🤪🤪

Ek gıda ve sonrasındaki beslenme düzenimiz böyle geçsin Allahım amin amin amin 🙏🙏🥰 iştaha geldim kerata yüzünden 😁

Mesajlarınızı okuyorum çok tatlı ek gıdaya geömişsiniz çoğunuz sağlık ocağı bana sakın başlama dedi sanki zehir vericem çocuğa ama ben artık başlamak istiyorum dün 5 aylık oldu 1 hafta daha beklicem sonra ufaktan yedirmek istiyorum yemek yedirmiyor artık bize üzülüyorum böyle ya sanki tam 6 aylık olunca ne olacak anlamıyorum
Neden sakın dedi ki benim doktor 5. Ay kontrolünde başla dedi mesela ben çok gönüllü değildim ama başladım yine

X