2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kaynanama geldik ziyarete şükür yarabbi ilk zamanlarda yanımda yokmuş sütün var mı emin misin yettiğine şunu ye olur vır vır vır.. 3 aydır ben büyütmüşüm onu yetmiş demek ki diyorum şimdiden sonra daha çok lazım diyor. Sabır.. Bi arkadaş vardı burda bu şekilde konuşan eşine göğsünü çıkarıp süt fışkırtmıştı onu yapasım geldi

Sagol canım benim
Eşimle. Birlikteyiz..
Annemler başka Şehirde yaşıyor.
Dun artık. Bende ağladım çok Fenaydı..
Biogaia bizde gaz yaptı ilk kullandifimizda ya... Şimdi var hala. Da. Kullanmaya korkuyorum.. Nurse harveys colex kullanıyoruz işte.
Evet temiz hava gerçekten iyi geliyor ya. Bugün disarda 3 saat uyudu tabi dünden de uykusuzdu.

Kızlar bebek arabası alacağım bendeki çok büyük maxi cosi lara 2 kullanan var mı ya da hamilton r2 ya da tavsiye edeceğiniz başka birşey

İnsani deli ediyorlar ya.
Bizimkide aynı, mama verirken bakışını görsen

Geçmiş olsun canım

Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?

Bugün bende aynıydum hıc uyumadı ve hep agladı yaktım ufoyu bır banyo yaptıdım mama verdım şu an sakknledı uyudu şükür çok agladı ıcım gıttı bıde 3 gün oldu kaka yok ortada zeytınyag karıstırıyorum mamaya fayda yok bıraz gaz atmasını saglıykr bende bugün çok fenayım gece uykusuzluğu bıde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…