2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?
Ben gaz damlasına hala devam ediyorum bitene kadar kullanacağım o yüzden mi bilmiyorum şükür gaz sorunu yok ama kullanmaya başlamadan önce uykusunda dediğin gibi ıkınıyordu

İlk çocuğum 4 yaşına kadar kanguru/slingde süpürge açıkken uyuduğu için ben öneri vermesem daha iyi.
Durum oraya kadar gidebilir yani
Az daha dayan ve uyku eğitimi ver derim.

Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?
Evet canım gazdan
Bazen gece yatınca da oluyor alıyorum masaj yapıyorum işte ayakları ile. İleri geri ve karnina

Ah yavrum. Ya..
Evet ya gözleri yaşarıyor kıpkirmizi. Kirpikleri hep yaştı
İnsallah kakasını yaparda rahatlar

Olabilir canım reflü için şurup veriyorlar doktorunuzun bir önerisi olmadı mı
dr direk mamayı değiştirdi bağırsakları çok hareketli buda onu çok rahatsız ediyor dedi mamayı değiştirdi 1 gün boyunca kullandık ve mamanın dokandığına kanaat getirdi ve 1 gün boyunca kusması olmadı eve geldik tam gaz çıkartacakken gazla birlikte kusuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…