2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bugün bız çok huy susuz kesınlıkle uyumuyor uyusa da basından kalktıgım an aglıyor derdı ne anlamadım 2 gündür kaka yok o galıba huIrsuzluk ağlayacam dıye kıpkırmızınoluyor
Atak zamanı olabilir mi canım benim kızım da öyle oldu baktım atak zamanıymış, inşallah geçicidir

Merhaba sevgili anneler. Bebeğimin bu aralar gunduz beslenmesi pek verimli değil. 2-3 saate 2 ölçü bazen 40ml 50 ml içiyor. Atak dönemine girmişiz ( ki takılmak istemem atak falan sevmem. ona baglamakta istemem.) Gece ilk 2 beslenmesi güzel sonra sabaha karşı azalıyor. Bu gaza bağlı diyorum.. uyanık olmadığı için açlık fazla olmuyor sanırım diyorum ama. Kilo alımı güzel sorun yok sanırım. Doktor karin çevresi küçük demişti acaba beslenmenin mide genişliği ile alakası var ondan dolayı mı siz de durumlar nasıl? Bebislerimize Nazar değmesin. Sağlıkla büyüsünler.

Canm aynı sıkıntı bızde de var inş büyüsünler sağlıkla

Kızlar merhaba bebeğim 2.5 aylık bugün yeşil kaka yaptı mukus yok ateş kusma huysuzluk da yok kötü bir şey mi doktoru henüz dönüş yapmadı da

Bizde aynıyız. 27 sinde 3 aylık oliyie yavrum.
Dun kabus gibiydi.. Sabah 10.30dan sonraa asla Uyumadı..
Memede kestiriyor bırakıyorum uyanıyor akşam uyur dedim. Nerde eee..
Ağla ağla.katildi çocuk bi ara resmen sesi gitti.
Gazi var, meme. İstiyor veriyorum kusuyor.. Mama veriyorum sonra uyur diyorum yine ağlıyor. Gece 4te artık bayıldı..
Cok Fena bi gündü
Memeyi de almak istemeyodu resmen savaştık ya

İyi akşamlar Güzel anneler. Yakın zamanda süt attirimi ile ilgili sans eseri (en azından benim için) denk geldiğim besini sizle paylaşmak istedim. Eskisehirden annemlere Boza gelmişti bende tükettim ilk geceden sabaha ciddi sütüm arttı. Denk geldi diye düşündüm fakat 3 gün boyunca ttükenince aynı oranda artış devam etti. Fermente oluşu içeriğine bakınca süt arttırımı yaptığı yazıyordu ama ben yeni öğrendim. Ne yazık ki sürekli sağımla bestlak+ solgar vitamin bulgur dut kombinasyonları ile en azından 6 ay anne sutu aldım diyenlerdenim.. son zamanlar emzirme yapıp gün sonuna doğru 2 3 kere az çok demeden sütümü sagiyorum. Şükür fayda gördüm. Boza ne yazık ki yaz ayı olduğu için marketlerde bulamadım. Internetten siparis verdim. Sizin bilginiz varmıydi tuketmismiydiniz bence sans verilebilir

Allah yardimciniz olsun. Çok zor bir süreç. Bende yaşadım bu durumu ne yazık ki soğuk kanlı olmak lazım. Sakın olun öncelikle. Siz panik yapmayın çok yıpraniyor insan. En son eşimi uykudan uyandırıp anneme götürmesi için yalvarmistim. Gazı varsa ben bez ısıtıp karnına koydum aksana doğru bir nebze rahatlattı. Kucakta omuzumda uyuyordu oda karnına baski yaptığı için. Karninin tok olduğundan emin olun. Uykuya geçiş yontemlerini değiştirin. Hava durumu müsaitse dışarı çıkartıp temiz havada uyumasini sağlayın. Bizim ki uykusuzluktan perişan olmuştu inanın anneme gittim 3 gün boyunca uyudu gün içinde toplasanız 2 3 saat uyanikti. . Birde gaz ilaclari hiç fayda etmedi en sonda biogia kullanmaya basladik bitim dönemi olduğu için mi bilmiyorum ama biz faydasını gördük. Şimdiden Allah sabır versin. Umarım destekciniz vardır tek başına çok zor oluyor

Benimki de böyle uykuya geçerken çok zorlanıyor sürekli ağlıyor. Uyuyor yerine koyuyorum uyanıyor gündüz uyku sıfırlandı gece de ağlaya ağlaya zorla uyuyor ağlaması 2 3 saat sürüyor hep kucakta gezmek istiyor

Merhaba kızlar,
İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama 10 haftalık kızımı slingte uyutmaya alıştım. Gündüz uykularının tamamını slingte yapıyor, akşam güç bela memede uyutup yatağına yatırıyorum, tabii uyanıyor ve başa dönüyor bu döngü. Var mıdır bi öneriniz?
Benim bakış açıma göre henüz 3 aydan önce bebekler hiçbir alışkanlık kazanmadığından uyusun da yeter şeklinde olduğundan açıkçası böyle bi çözüm buldum ama artık sırtım felaket ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…