2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
İnşallah toparlar canım benim kızımda ıkınırken kusuyor nasıl bir güçle ıkınıyorlarsa artık

Nerden aldınız duymuştum ama almamıştım bizde alalım

Kızlar bebek arabası alacağım bendeki çok büyük maxi cosi lara 2 kullanan var mı ya da hamilton r2 ya da tavsiye edeceğiniz başka birşey
Ben kraft x55 aldım aldığımdan beri stokta yok ama benzerleri var kraftta kabin boy çekçekli hafif ve yer kaplamayan bi araba sürüşü çok güzel pusetim olmamasına rağmen 20 günlükten beri severek kullanıyorum kızımla
Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?
Benimki de böyle arada uyanıyo kendi kendine dalıyo bazen uyurken o kadar hareketleniyo ki park beşik sallanıyo ama ben ne damla kullanıyorum ne başka bir şry 2 ay kaldı diyip sabrediyorum

Bende hıc damla kullanmadım doktor basıte alısmayacak bagırsakları kendı kendıne gaz atmayı öğrenecek ağlayacak bagırsakları tembellestirmeyelim dedı hıc vermedım kaka beklıyoryz yapack ama şükür dün gece uyudu baya rahtladı ama uyandı mı şu deli gıbı bagırarak aglaması yok mu kucagıma alır almaz sısuyor gülüyor bıde

Kızlar bebişim 2 buçuk aylık kulaklarında sırtında falan hala tüyler var bunlar ne zaman dökülüyor ve kendi saç ten rengi ne zaman tam belli oluyor?

Kızlar kullanmak ister misiniz bilmiyorum ama biz 3 gün kaka yapamayınca doktor kansuk fitil önerdi hiç bir zararı yok yağ gibi bir şey dedi fitili soktuğum an kaka yaptı bebeğim fitili de dışarı attı hatta kaka ile birlikte

Ben kaka yapamadığı zaman 1-2çay kaşığı su veriyorum bikaç saat içinde yapıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…