2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Aynı günlerdeler bizimkiler. Benim ki de öyle gece aynı saatler de ağlamaya başlıyor uyuyana kadar susmuyor bu aralar gündüz de aynı şeyi yapmaya başladı

Ben dün siparis verdim bundan ilk defa kullancam ebebekte promalt lar 24 al 12 öde var haberiniz olsun ben hersyi deniyorum artık bebek Nisan 1 de 2 shlikmolcak çoğunlukla.mama ile besleniyor emdiği süt yok
Merhaba ben de bugün sipariş verdim bakalım etki edecek mi. Solgar da çok süt yapıyor diyorlar ancak kilo yapabiliyormuş Solgar da alsam mı bilemedim

Evet fasulye gaz yapmış olabilir. Ben mercimek ve bulgurda da fark ettim gaz yapıyor benimkine

Aynı günlerdeler bizimkiler. Benim ki de öyle gece aynı saatler de ağlamaya başlıyor uyuyana kadar susmuyor bu aralar gündüz de aynı şeyi yapmaya başladı
O zaman inşallah atak haftasıdır da geçer netteki otomatik hesaplama atak haftası gösteriyor 2 haftalık bir süreç diyor son günlerdeyiz

O zaman inşallah atak haftasıdır da geçer netteki otomatik hesaplama atak haftası gösteriyor 2 haftalık bir süreç diyor son günlerdeyiz
Tahmini doğum tarihine göre bakılıyormuş atak haftası hangisi doğru acaba

Atak haftasında olabilirsiniz, bizim de yaklaşıyor geriliyorum çok
bugün eşim bana ilk defa sen kilo aldın biraz değil mi dedi

Benim eşimde ilk.dogyrdugundw daha zayiftin 2 ayda ne oldu diyor süt olacak mı diye yiyin dedi ilk.ccouk.mamw ile büyüdü hiç etmedi süt yoktu bu emiyor iyi kötü ama dedi

Sut olsun diye ne yapacağımı sasirdim
Ben bebeğim küvezdeyken çok uğraştım sütüm çoğalsın diye bebeğim çıktıktan sonra hiç ekstra bir şey yapmadım iyice azaldı.Simdi arayış içerisindeyim Milkin aldım sizin gibi.İnsallah fayda eder size de bana da

Ben emzirmiyorum sanırım ondan da olabilir
Bnm de kanamam var canım emziriyorum ama etkilemiyormus emzirme durumunu yakınımin 2 buçuk ay kanaması olmuş,

Bide gece gündüz obur gibi yediklerimiz de sütle birlikte gidiyormuş kilo olarak kalmiyornus bende 61 de kaldım doğum sonrasında ne artiyo ne azalıyor 4. Aydan sonra emziren anne diyetine baslicam, smdi de bol salata ızgara çorba ilerlicem, incirli Kuru Erikli susamlı kuru Dutlu hocaf da yapicam günde 1 2 hurma yeter.

Aslında sütü sadece su artırır diyolar ama yine de beslenme dinlenme etkiler bence o yüzden diyet yapmicam sağlıklı beslenmemiz yeterli bence kızlar

46 gün oldu hala ara lekelenmeler devam ediyor bitmedi tam sökülse rahatlasam diyorum ya da kesilsin

İnşallah canm ebebekten aldim ben bugün yatın gelir promalt ta aldim 24 al 12 öde bide bestlak damla

Elimle sıkıyorum süt geliyor görüyorum elektrikli.paompa bile almaya niyetlendim gibi artık artık.manuelle sagmayacam 30.cc.cikti moralim.bizuluyir ne yapayım artık.sssirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…