2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Bizimde pişik yaptı, her seferinde sürmeme rağmen, pamukla temizleyip sürüyordum.
Bizimkinin de alın kısmı çok kuru, pullu pullu biraz yağ süreyim bende

Beni de tatlı bitiriyor hamileyken bile dirençliydim tatlıya ama emzirirken kayboldu
Benim hamileyken canım hiç istemedi tatlı, çikolata bile sayılı yemişimdir. Normalde de çok tatlıcı değilim daha çok hamur işi ve acılı şeyleri severim. Doğumdan sonra ağzımı sürmediğim sütlaçı bile aşerdim resmen o kaa durum vahim

Sadece emziren kizlar disarida ne kadar vakit gecirebiliyorsunuz? Emzirebiliyor musunuz disarida ben zorlaniyorum tasiyeleriniz var mi? Cok sıkıldım evde otur otur bunaldim
Doktor dışında hiç çıkmadık henüz, eşim haftasonu çocuklara bayramlık bakalım dedi ama ben hiç almayayım dedim, hiç gözüm kesmiyor açıkcası çünkü benim bebe sürekli memede olmak istiyor uyku dışında en fazla memesiz yarım saat kırk dakika duruyor. AVM ye gidi vaktimi emzirme odasında ve diğer büyüklerin peşinde geçiremem dedim. Sen git çocuklarla alın dedim. Böyle Mutluyuz biz havalar ısınınca evin etrafında yürüyüşe çıkarız inşallah kısa süreli kısa mesafeli

Günlerdir bebiş burnumdan getiriyor ne okuyabiliyorum ne yazabiliyorum gerçi wc bile zor gidiyorum... gündüz zaten uyumuyordu ama nefes alacak kadar oyalanıyordu en azından şimdi onu da yapmıyor bağıra bağıra ağlıyor sürekli umarım atak falandır da huyu haline gelmemiştir yarın da 2 ay aşıları var bakalım beni neler bekliyor

Bebişe rağmen ben olsam koşarak giderim. Bizimki de beni hiç bi yere çıkarmak istemiyor. Aman sen otur bebişine bak diyor. Ahh ahh ne zaman rahatlayacaz

Aynı durumdayım malesef. Gece yarısına kadar böyleyiz. Artık gece yorgunluktan bayılarak uyuyor

Senın öyleyse bizde böyle olması normal

Bebeğin alerjisi olduğu için mecbur diyet yapıyorum evet bazı günler azalıyor ama süt yapıcı şeylerle hemen artıyor. Ama yeme miktarını azaltmadan kalorili şeylerden uzak durun bence
Ah bi durabilsem deneyeceğim artık vakit toparlanma vaktidir korse takmaya da başladım her gün 3 saat takıyorum

Aynı durumdayım malesef. Gece yarısına kadar böyleyiz. Artık gece yorgunluktan bayılarak uyuyor
Aynen öyle en son artık bayılıyor uykusuzluk halsizlikten bende yanında bayılıyorum. Hayatımın bu dönemine kadar 12 den önce uyumuşluğum yok şimdi uyursa yanında 9 da bile uyuyakalıyorum

Kac günlük bebeginiz? Bendim de derdim sürekli memede olmak istemesi zaten. Gaz krizine giriyor veya disarda asırı uyariliyor ve susturamiyorum mecbur memeye tutuyorum.

Ya bende aynı gece 3 te beri nöbetteyiz.ne uyuyo ne susuyor surekli bağırıyor deli gibi ağlıyor 5 dakika yanından ayrıldığı nda abowwwww kanguruya koydum evin nicinde gezerken uyuyor koyduğun an uyanıyor deli oldum deliiii dün kuru yediydim o mu etkiledi acaba ne biliyim çok bunaldım kendini sıkıyor sıkıyor kıpkırmızı oluyor 4 büklüm buzusuyor

Ben dün siparis verdim bundan ilk defa kullancam ebebekte promalt lar 24 al 12 öde var haberiniz olsun ben hersyi deniyorum artık bebek Nisan 1 de 2 shlikmolcak çoğunlukla.mama ile besleniyor emdiği süt yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…