2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Sadece emziren kizlar disarida ne kadar vakit gecirebiliyorsunuz? Emzirebiliyor musunuz disarida ben zorlaniyorum tasiyeleriniz var mi? Cok sıkıldım evde otur otur bunaldim
Emzirme örtğsüyle emziriyorum. Gayet rahat oluyor. Ayrıca biberon da kullanmaya başladık meme reddi yaşamadım. Ama emzirme örtüsü çok rahat oluyor. Dışarıda baya vakit geçirebiliyoruz.

Kızlar 43 günlüğüz atak haftasında mıyız neyiz iştahlı olan çocuk ne emiyor biberonla veriyorum biberonu ısırıyor az içiyor gündüz uyuyan çocuk uykuya direniyor uyumuyor hep kucakta etrafa bakmak istiyor geçiyor mu bu günler yoksa huyu mu değişti 40ndan sonra anlamadım

Ben kullanıyorum konak olmadi bizde kuzum.ama bir daha mustela asla almam.. Pisik Kremi vs hiicccc begeedim.

Oluyor bazen büyüdükçe bazi günler farklilik gösteriyorlar..

Kızlar yarın 1 ay aşımız var tavsiyeleriniz neler çok huysuzluk yapıyor mu ? Ve calpol sağlık ocağı yazıyor muydu yoksa özel bir şurup mu o ? Alayım evde dursun diyorum
Ne olur ne olmaz
Selam canım, hic birsey olmadı bizde cok Sukur..
Zaten ebe de bu aşı ates yapmaz merhaba demişti
.

Tamamen aynı bugün mahvetti beni kolum koptu uyumuyor huysuz doğru düzgün yemiyor bir garip 46 gün bizimde atak galiba

Bana da hastane vermişti mustela. Bir kere kullandım hemen konak yaptı. Normalde dalin kullanıyorum hiç öyle olmamıştı. Bıraktım hemen mustelayı zaten çok parfümlü geldi kokusu. Ama zeytinyağı sürdükçe azaldı o da iyi geliyor bence.

46 günlüğüz 40 dan sonra bizimde böyle oldu ne olduysa gündüzleri uykuya direniyorlar gözler kıpkırmızı ama etrafı izlemek istiyorlar evi gezidiriyorum yoksa ağlıyorlar , ana kucağında 2 saat sallıyorum uyumuyorlar etrafa bakıyorlar geri kucağıma alıyorum konuşuyorum sussam konuşmam için ağlıyorlar , evin avizelerine tavanına bakıyorlar cama bakıyorlar esniyorlar ama sıfır uyku uyusunlar diye kucağıma alıyorum kestirme yapıyorlar 30/45 dk arası o kadar kesintisiz bi 2 saat uyumuyorlar neyse gece uyuyorlar ona şükür de
İştah azalmıştı 40 günden 45 güne azdı 2 gündür daha iyi diğer günlere göre şükür onlar beslenmedikçe az cc içince stres oluyorum
Geçiyor artık atak haftalarıydı sanırım

Eklentiler

• c65e4686-4c8c-4a20-a08c-86ecdc17aaf7.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 41
  • baf8ee09-3579-4d35-99ba-a48512f8e689.jpeg
    77,2 KB · Görüntüleme: 39
Ben kullanıyorum konak olmadi bizde kuzum.ama bir daha mustela asla almam.. Pisik Kremi vs hiicccc begeedim.
Mustela pişik kremi bizde de pişik yaptı hiç beğenmedim kocaman da almıştım kaldı öyle. Şampuanı da sanki konak mı yaptı tam anlamadım ecowell şampuana geçiş yaptım. Kaşlarında ve kulak memesinde kuruluk vardı oralara mustela yağ ve evlerle losyon sürüyorum

Gece bile yediğim oluyor tatlı tutamıyorum kendimi süt azalacak korkumdan diyet de yapamıyorum çünkü öğün atlarsam azalıyor onu farkettim
Aynen bende biraz az yiyeyim farkediyor, bana doktorum gece yanında incir hurma olsun onları at ağzına demişti. Bende yedim gece walla ama Bayadır onu bıraktım çok şükür şuan için kilo alımı iyi, inşallah bir değişiklik olmaz.
Gerçekten her bebeğin kısmeti kendine, benim diğerlerinde de sütüm öyle foşur foşur değildi ama bebeler güzel kilo alıyorlardı ve hiç böylede yemiyordum.
Eşim hiç kilo sevmez, diğerlerine göre daha çok fazlam var ama sürekli yedin mi diye peşimde Bebe sütsüz kalacaktı mama vereceğiz diye ödü kopuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…