2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    304
Kızlar merhaba çoğunluk oioi tabağı kullanıyor gördüğüm kadarıyla bende almayı düşünüyorum da yorumlarda hep koku bırakıyor vs yazıyor siz de hiç öyle bi sorun oldu mu
Olmadi bizde. Ama hemen yikamak gerekiyor diye duydum o şekilde yapıyorum eger acelem varsa su ile akıtip içine su dolduruhorum oyle bekliyo
Günaydın kızlar ilk defa pankek vereceğim
Eki Görüntüle 3487986
Afiyeeet olsun sevdi mi
Günaydin 3 gündür burun akintisi vardi dün gece öksürmekten uyuyamadi bebegim. Ne yapmalı biraz bogazi yumuşasin
Nebulizator rahatlatabilir belki
Günaydın. Bu da bizim sabah kahvaltı menüsü Kaşarlı omlet, labne, zeytin, tahin-pekmez, muz-yoğurt Tüm bebelere afiyet olsunnnn...
Oooh afiyet olsuuun

7.5 aylik olduk pismis domates vermedim hala doktora sormayıda unutmuşum.. whatsappdan da bunun için yazmak istemedim doktora. Verenler ne zaman verdi acaba

Kızlar merhaba çoğunluk oioi tabağı kullanıyor gördüğüm kadarıyla bende almayı düşünüyorum da yorumlarda hep koku bırakıyor vs yazıyor siz de hiç öyle bi sorun oldu mu
Bence çok gerekli bir şey değil eğer ki kendiniz yediriyorsanız.Koku olursa diye de üzerinde paketten kâğıt çıkıyor kaynar suda karbonatla bekletmek gerekiyor diye hatırlıyorum.Bizde hiçbir parçada koku oluşmadı

7.5 aylik olduk pismis domates vermedim hala doktora sormayıda unutmuşum.. whatsappdan da bunun için yazmak istemedim doktora. Verenler ne zaman verdi acaba
Bizim doktorumuz önce pişmiş olarak önerdi bir problem olmadıysa çiğ olarak yemeye başlayabilirsiniz demişti.9 aylığız suan.1 buçuk aydır da tüketiyoruz iki önceki kontrolümüzde verebileceğimizi söylemişti

Tabak mı gerekli değil. Biraz pahalı evet kararsızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…