2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay evet ben de onu kullanıyorum yorulup bırakıyor yavrum yoksa 60 ml versem içiyor kolay biberon olunca. Memeyi de silikonla tutturuyorum anca öyle emiyo alıştı normal memeyi almıyor.

Ay evet ben de onu kullanıyorum yorulup bırakıyor yavrum yoksa 60 ml versem içiyor kolay biberon olunca. Memeyi de silikonla tutturuyorum anca öyle emiyo alıştı normal memeyi almıyor.
Aynıyız bende silikon uçla veriyorum birşey soracağım anne sütü ne kadar sağıp veriyorsunuz her öğünde ?

Off beni neden yalnız bıraktın hani 20 Şubat olacaktı hayırlısıyla gelsin bebiş

Aynıyız bende silikon uçla veriyorum birşey soracağım anne sütü ne kadar sağıp veriyorsunuz her öğünde ?
Aynı şeyi sorcaktım. Bugün biraz daha fazlalaştı fışkırarak çıkmaya başladı sol göğsüm. Emzirdim. 10 ar dk sağdım anca 10 ml çıktı. Hala sarı geliyor. Öncekiler saydam sarı gibiydi şimdi saydam değil ama sarı

Canım aynı durumdayım cidden ağrım var mideme vuruyor hatta ağrı ama bana doktor bu ağrı normal daha nefesin kesilecek derecede olursa gel dedi daha ne kadar çıkacaksa cidden korkuyor insan. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah sen gittin mi tekrar doktora son durum nedir?

Bir de sen gittmeee inşallah benimki de o günlerde gelmeye karar verir de aynı gün doğururuz

Bir de sen gittmeee inşallah benimki de o günlerde gelmeye karar verir de aynı gün doğururuz
İnşallah birlikte iyi olur burda hepimiz aile gibi olduk insan böyle zamanda destek çok istiyor ne bileyim çok değişik bir duygu iyice duygusal oldum yaaa

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…