2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok güldüm şuna 🤣🤣🤣

Eklentiler

• IMG_8816.jpeg
    IMG_8816.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 135
Kızlar 37+1 im, çatı muayenem yapıldı, doktor bir parmak açıklık var deri beneğin başı aşağıda dedi, normal doğumu bekleyeceğiz dedi, bu açıklık normal mi hepinizde var mıydı çatı muayenesinde, yoksa doğumun yakın olduğunun işareti mi
Benim rahimde yumuşama var açıklık yok ama doktorum bu hafta 5 cm açıklıkla haftalarca dolaşan hastalarımı gördüm dedi.1 cm açıklıkla da yakın arkadaşım 1 aydır bekliyor 38.haftasında.Yani endişelenecek bir durum yok doğuma az kaldı inşallah 😍❤️

Benim rahimde yumuşama var açıklık yok ama doktorum bu hafta 5 cm açıklıkla haftalarca dolaşan hastalarımı gördüm dedi.1 cm açıklıkla da yakın arkadaşım 1 aydır bekliyor 38.haftasında.Yani endişelenecek bir durum yok doğuma az kaldı inşallah 😍❤️
Teşekkür ediyorum iniallah hepimiz hakkında hayırlısı, biraz tedirginim

İsim konusunda bir süpriz yapmaz dimi valla ben kimseye güvenmiyorum keşke anne imzası olmadan erkekler tek kimlik çıkaramasa
Benim eşim çocukken babayı kaybetmiş diğer toruna verilmiş ismi ona verilmese kesin bizde isteyebilirdi ☹️ diğerinde var diye yırttım
Cesaret edemez diye düşünüyorum büyük olay çıkarırım çünkü 😀

Kızlar yeni doğum yapanlar hayırlı olsun gözleriniz aydın 🙏🏻🤲🏻😘❤️👶🏻🩵🧿 @Alpellali @uvercinka65 @hellobabys
Kızlar kızlar bebeği sarılık olanlarda durumlar nasıl ?
Dün doktor kontrolümüz vardı sarılık 9.7 çıktı. Takip edeceğiz eğer gövdeye inerse haftaya bidaha test yapalım dedi. Bol bol emzirmeye çalışıyorum artık sütüm geliyor. Sütüm az diye mama veriyorduk devam edin vermeye dedi. Günlük 10 dk güneş ışığı alsın falan dedi. Evim güneş almıyor güneşlensin diye dışarıya da çıkarasım yok daha 6 günlük. Evin en ışık alan yerinde takılıyoruz şimdilik

Kızlar yeni doğum yapanlar hayırlı olsun gözleriniz aydın 🙏🏻🤲🏻😘❤️👶🏻🩵🧿 @Alpellali @uvercinka65 @hellobabys
Kızlar kızlar bebeği sarılık olanlarda durumlar nasıl ?
Valla sürekli inceliyorum ya. Bi fazlalaşmış gibi geliyo bi azalmış gibi geliyo. 9 çıkmıştı en son. Bugün sağlık ocağına gittim doktor çok yok olur o kadar dedi hastaneye gitmekten vazgeçtim ama gitcek gibi duruyorum içim rahat etmiyor😞 emmesi iyi neyse ki

Canım asla saati tam ayarlayamama gerçeğimiz var bu arada 😅😅 ben direkt haritalara kadar çıkardım ama hastaneye yatış doktoru bekleyiş gelip gitmesi ameliyata inmesi çok fazla zaman aralığı oynayabiliyor o yüzden tamamen saldım hiç müdahale etmiyorum
13 uğursuz değil kendine blokaj yapma ☺️ benim de muhtemelen kovaya koç olacak ortalama olarak ama bekletirse ederse anestezi yaparken oyalanırsam boğaya geçebilir hiç düşünmüyorum suan 😁 o yüzden bence akışta kal her burcun kendine has güzellikleri var 😍😍 koçta iyi balıkta iyi bütünlük önemli açılar önemli 🙏🏻
Benim oğlusum kovaya kova olacaktı mesela iniş anestezi falan derken kovaya balığa kaydı 🙏🏻🤲🏻😊

Selam kızlar 2 yaşında bi oğlum var
Grubu zaman zaman takipteydim bugün 37+4 günlük olduk acayip bi baş ağrısı ve baskı hissediyorum

Kızlar mama takviyesi yapanlar biberon mu kullanıyosunuz ? Hamgi hemşireyle konuşsam biberon kullanma diyor bana
Avene yenidoğan akışlı olan çok zor akıtıyor ben onu kullanıyorum normalde meme gibi zorla çekiyor ki nitekim meme reddi yapmıyor memi de alıyor ben sadece sağıp verdiğim için memeyi öylesine veriyorum sağıp vermeye çok alıştım 10 dakika sürüyor diye normal memeden vermeyi sağlayamadık henüz

Kontrolüm vardı 16 Şubat sabahına doğumu planladık biz de 🥹 Çok heyecanlıyım düşündükçe ateş basıyor 🥹 11inden sonra kendisi de gelebilir dedi bakalım sürpriz yapmazsa haftaya nst de iyi çıkarsa bizim şafak 8 🥹 kiloyu da toparlamış çok sevindim 🙏🏻 16 şubata planlayan var mıydı başka vardı sanki ya 🥹

X