2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar böyle gece uyuyamadığınızda sabah sonradan uyuyabiliyor musunuz??
Uykularım çok bölük pörçük oldu son zamanlarda . O etapta ne zaman fırsat bulsam uyuyordum ama iyi gelmedi o döngü. Daha çok uykusuz kaldım falan. Şimdi gündüz öğlen gibi fırsat bulursam çok iyi bulamazsam yine 1 saati aşmayacak şekilde başka saatte uyumaya çalışıyorum

Günaydın kızlar. Dün bebek hareketleri azalmıştı ve karnım çok sertleşmişti gece. Doktorum hemen gel dedi. Gittim nst de çok az bi kasılma çıktı normaldi. Biraz üzülmüştüm galiba ondan olmuş. Bebek 34+4 te 2500 gr 46 cm. Ama kafamız 37+4 e uyumlu doktor 2 hafta içinde doğurursan normal olur dedi. Zamanını beklersen sezaryen ile alacağım kafa çıkmaz ordan dedi

Özellikle geceleri karnımda sertleşme oluyor. Hep böyle mi olacak? Normal mi sizde de oluyor mu?

Sling veya kanguru aldınız mı ? Sling alsam uzun süre kullanamıcam kanguru alsam ilk aylarda kullanılan çeşitleri çok az onu da sonradan kullanabilcem yani. Çok da pahalı olmayan bişeyler arıyorum var mı öneriniz

Ben ilaysmabel sling aldım, kumaşı güzel kullanışlı görünüyor şu an için. Kış olduğu için evde falan da kullanılabilir bence. Kanguru da arkadaşım vermişti uygun fiyatlı bir şey sanırım o ebebekte görmüştüm bakmadım pek nasıl diye

Evet kuması güzel duruyor takınca aşağı sarkmıcak gibi

Bana kadın doğumcum da kardiyoloji de yürüyüş bol hareket dedi de öyle biraz biraz pilatese başladım. Tansiyon hariç taşikardim de var kardiyoya gittiğimde ekgde 140a yakın çıktı nabzım vesler de vardı arada. İlaç önerdi ama astımım var deyince boşver kullanma yürü dedi bu son aylar da iştahım öyle bir arttı ki. İlk başta ne güzel kilo almıyordum dikkat ediyordum kilolu hamile kaldım diye. zaten hiperemezisten vermiştim bile ama nerdeyse aynı kiloyu almışız. Son 2 ayda 10 kilo aldım desem yeridir

Her gün başka semptom ekleniyor iki gündür burnum tıkalı boğazım fena nefes alamıyorum uykular haram ağrı sızılar devam.. daha iyi değilim malesef :/ bugün 4. Gün eşim daha iyi onun 1 hafta oldu rahat uyumaya başladı öksürüğü azaldı
Bende de öksürük yoğun değil arada geliyor şükür bakalım ne kadar sürecek

Varis çorabının giyildiğini bende ilk defa duydum. Hastaneden hastaneye değişiyordur heralde. En iyisi kendi hastaneme sorayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…